Aktor znalazł się w centrum wstrząsającej sceny w osiedlowym sklepie. Mogło skończyć się tragicznie

Aktor znalazł się w centrum wstrząsającej sceny w osiedlowym sklepie. Mogło skończyć się tragicznie Źródło: Wikipedia.org Donfelippe z polskiej Wikipedii GNU Free Documentation License

Aktor podzielił się swoją historią z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Gwiazdor był świadkiem wstrząsającej sytuacji, do której doszło w osiedlowym sklepie. Artysta opisał wszystko w sieci, nie zabrakło mocnych słów. Pod jego postem pojawiła sie lawina komentarzy.

Aktor nie wytrzymał, musiał podzielić się z fanami historią, której był świadkiem w czasie zakupów. W osiedlowym sklepie doszło do wstrząsających scen, mogło być bardzo niebezpiecznie. Internaucie są poruszeni opowieścią gwiazdora, pod jego wpisem w sieci pojawiło się wiele komentarzy.

Aktor podzielił się swoją historią w sieci

Włodzimierz Matuszak najbardziej znany jest z roli proboszcza w serialu "Plebania" emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Prywatnie aktor często publicznie porusza tematy społeczne, a swoje komentarze m.in. do sytuacji politycznej w kraju, zamieszcza na profilu Facebookowym. Tym razem podzielił się z fanami historią, która wydarzyła się w jego osiedlowym sklepie.

Aktor stał w kolejce do kasy, nagle do sklepu wkroczył pijany mężczyzna, który nie miał na sobie maseczki ochronnej. Kiedy inni klienci zwrócili mu uwagę, wywiązała się kłótnia. Niewiele brakowało, a na miejsce wezwana zostałaby policja.

– Zapiski codzienne. Wczoraj. Mały osiedlowy sklep. 5 osób w kolejce do kasy. Na twarzach maseczki. Dochodzi szósta osoba. W ręku butelka piwa. Maski brak, za to promili we krwi sporo. "Co to ku...a, tylko jedna kasa?" – wrzeszczy nam za plecami. "Proszę założyć maskę" – to jeden z klientów. Odpowiedź: "zdrowy jestem, ku...a, a ty co, boisz się?". Sytuacja napięta. Personel sklepu nie reaguje. Klient: 'dzwonię po policję'. Odpowiedź: "Pier...ę ciebie i twoją policję". Wykorzystując otwarcie drugiej kasy, osobnik bez maski płaci za piwo i chwiejnym krokiem wychodzi ze sklepu. Ot, taki zwykły dzień w coraz bardziej chamskim kraju – relacjonował aktor na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor wywołał poruszenie wśród internautów

Pod postem Włodzimierza Maruszaka pojawiło się wiele komentarzy. Okazuje się, że wielu internautów ma za sobą bardzo podobne doświadczenia. W sekcji komentarzy padło również wiele gorzkich słów w kierunku państwowej władzy i ich decyzji, dotyczących m.in. działań związanych z pandemią koronawirusa.

– Niestety, to nie tylko wina bezmyślnego, podpitego chama, ale przede wszystkim wydawanych przez Ministra Zdrowia czy nawet Premiera i Prezydenta co rusz i wbrew zdrowemu rozsądkowi [...] sprzecznych ze sobą komunikatów [...] – napisał jeden z internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu

2. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków

3. Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?

Niedawno Łukasz Szumowski mówił o kontroli w sklepach, pod katem przestrzegania nakazu zasłaniania ust i nosa. Minister Zdrowia zapowiedział, że taki obowiązek zostanie wprowadzony w trybie pilnym.

– Chcemy wyposażyć w dodatkowe uprawnienia sklepy, by miały prawo nie obsługiwać osób bez maseczek. Będzie to wprowadzone jako norma prawna jeszcze w tym miesiącu – przekazał Łukasz Szumowski w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
  2. Media podały fatalne wiadomości. M. Stoch zarażony COVID-19
  3. Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat
  4. Bardzo smutna wiadomość. Stanisław Dąbrowski nie żyje
  5. Powiat jest zdziesiątkowany. Kilka tysięcy osób w jednym miejscu na kwarantannie
  6. Trwoga na urlopie. Sanepid poszukuje osób, które były w popularnym miejscu, potwierdzono zakażenie kobiety
  7. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć
  8. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  9. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno

Źródło: WP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News