Bolesna wiadomość. Uwielbiany młody aktor właśnie niespodziewanie zmarł, miał tylko 16 lat

Bolesna wiadomość. Uwielbiany młody aktor właśnie niespodziewanie zmarł, miał tylko 16 lat Źródło: Unsplash David Tomaseti

Niestety młody wiek go przed tym nie uchronił. Najgorsze wieści obiegły świat. Znany i uwielbiany aktor zmarł w wieku 16-lat. Serca jego rodziny i wielbicieli okryły się smutkiem i żalem.

Nikt nie spodziewał się, że młody aktor tak szybko odejdzie ze świata. Całe życie stało przed nim otworem, jednak wszystkie jego plany pokrzyżowała nagła śmierć. Tragedia, która go spotkała wstrząsnęła jego rodziną.

16-letni aktor miał na swoim koncie role w topowych produkcjach

Mimo tego, że zmarły aktor był w bardzo młodym wieku, to mógł się on pochwalić kilkoma kreacjami w niezwykle popularnych serialach. Swój debiut przed kamerą miał już jako dziesięciolatek. Mocny start w branży filmowej mógłby sugerować, że kariera tego aktora potoczy się pomyślnie. Niefortunnie została przerwana przez śmierć. Już nigdy nie będzie nam dane zobaczyć go w nowych rolach.

W ciepłych słowach na temat jego charakteru i gry aktorskiej wypowiadali się również starsi i bardziej doświadczeni koledzy z planu. Już za kilka dni aktor obchodziłby swoje siedemnaste urodziny. Niestety tragiczny los sprawił, że on i jego rodzina nie będzie mogła tego celebrować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Posępne informacje złamały serca jego bliskich

W czwartek odszedł Logan Williams. 16-letni aktor był znany z występów w serialach "Flash", "Nie z tego świata" czy "Głos serca". W rozmowie z portalem Tri-City News jego matka nie mogła ukryć, że jest wraz z rodziną kompletnie zdruzgotana śmiercią ukochanego syna. Smutku nie krył też Grant Gustin, który miał przyjemność współpracować ze zmarłym aktorem na planie serialu "Flash", w którym grał tytułowego bohatera. Logan Williams wcielał się tam w jego dziecięcą wersję.

- Byłem pod wielkim wrażeniem nie tylko talentu Logana, ale także jego profesjonalizmu na planie. Moje myśli i modlitwy będą z nim i jego rodziną w czasie, który z pewnością, jest dla nich niewyobrażalnie trudny - skomentował sprawę Grant Gustin w swoich mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Nie da się ukryć, że śmierć w tak młodym wieku to okropna tragedia. Niestety los bywa czasami okrutny i musimy mierzyć się z takimi dramatami. Nie pozostaje nic innego, niż zapamiętać jego wkład w seriale, które są uwielbiane na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News