Na jaw wychodzą dramatyczne szczegóły śmierci polskiego aktora. Porażające doniesienia

Na jaw wychodzą dramatyczne szczegóły śmierci polskiego aktora. Porażające doniesienia Źródło: screen TVP 2 "Na sygnale"

Aktor zmarł 27 marca 2020 roku. Wiadomości o jego śmierci przekazała rodzina, teraz pojawiły się szczegółu, dotyczące nagłego zgonu znanego mężczyzny.

Aktor i dziennikarz zostawił żonę i osierocił dzieci. Znany mężczyzna odszedł nagle 27 marca 2020 roku, wiadomości o jego zgonie przekazała rodzina. Fani głośno spekulowali na temat przyczyny śmierci 46-latka, w mediach pojawiły się nowe doniesienia w tej sprawie.

Aktor zmarł 27 marca 2020 roku

Grzegorz Czepułkowski, dziennikarz, aktor i bloger modowy, zawodowo związany był z portalem "Realnews". Informacje o nagłej śmierci znanego mężczyzny przekazała za pomocą mediów społecznościowych rodzina. To był ogromny cios, zarówno dla bliskich dziennikarza, jak i jego fanów oraz współpracowników.

- Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy – napisano w poście na Facebooku.

Fani spekulowali o samobójstwie 46-latniego aktora

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna na portalu "Realnews" przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Prowadził również modowego bloga "Mr Mature". Okazjonalnie zajmował się aktorstwem, wystąpił m.in. w takich filmach i serialach, jak "Bad Boy", "Lejdis", "Bulionerzy", "Klan", "Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Przepis na życie" czy "Ojciec Mateusz". 

Dzisiaj grzeje: 1. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw
2. Czy mogę przyjmować gości? Czy mogę iść na cmentarz? Czy mogę pojechać na działkę? Kary do 30 tysięcy

Tuż po tym, jak wiadomości o zgonie Grzegorza Czepułkowskiego obiegły media, internauci zaczęli głośno spekulować o przyczynach jego nagłej śmierci. Wśród domysłów pojawiły się informacje o rzekomym samobójstwie mężczyzny. Redakcja "Realnews" postanowiła zdementować te plotki. Prawdopodobnie przyczyną śmierci 46-latka był zawał serca, ale oficjalna informacja zostanie podana dopiero po sekcji zwłok.

- Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach - napisała redakcja portalu pod filmem upamiętniającym dziennikarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek może być zarażony koronawirusem? Poważne obawy o stan zdrowia głowy kościoła
  2. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  3. Na jaw wychodzą dramatyczne szczegóły śmierci polskiego aktora. Porażające doniesienia
  4. Już nie tylko teoria, rząd zaczął przejmować samochody obywateli. Wszystko zgodnie z prawem
  5. Eksperci twierdzą, że stan pandemii może się utrzymać nawet latami. Ale są i dobre informacje
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News