Występował w największych filmowych hitach. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda

Występował w największych filmowych hitach. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda Źródło: unsplash.com Anjo Antony

Legendarny aktor nie żyje. Odszedł zupełnie niespodziewanie pogrążając miliony fanów w głębokiej rozpaczy.

Uwielbiany i ceniony aktor zmarł nagle. Wieść o jego śmierci zaskoczyła wszystkich, a powód jeszcze bardziej przygnębia. Świat kina opanowała rozpacz i niezrozumienie, że los tak utalentowanego człowieka zakończył się w taki sposób. 

Kochały go miliony widzów. Nie żyje legendarny aktor, ikona kina

Środowym porankiem media na całym świecie obiegły wyjątkowo smutne informacje. Jak możemy się dowiedzieć, 31 marca zmarł aktor i nauczyciel Andrew Jack. Pierwsze doniesienia o tragedii opublikowały zagraniczne portale, jednak szybko zostały one potwierdzone przez asystenta gwiazdora - Jill McCullough. Andrew pracował przy takich produkcjach jak: trylogia "Władcy Pierścieni", "Troja", "Avengers: Endgame", "Robin Hood", "Sherlock Holmes" czy "Obcy kontra Predator", choć największą popularność przyniosła mu rola w "Gwiezdnych Wojnach". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akor zmarł w wieku 76 lat, a przyczyną śmierci, jak podano, były powikłania wywołane przez koronawirusa. Okazuje się, że kilka dni wcześniej zdiagnozowano u niego COVID-19. Natychmiast trafił do szpitala niedaleko Londynu, jednak mimo działań lekarzy jego życia nie udało się uratować. Gwiazdor dołączył tym samym do tragicznej grupy gwiazd, które stały się ofiarami koronawirusa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Rodzina i sympatycy Andrew pogrążyli się w głębokiej rozpaczy, choć na jego krewnych spadł kolejny dramat. Żona gwiazdora, Gabrielle Rogers, została objęta kwarantanną domową w Australii, zatem mimo tragedii, jaka ją dotknęła, nie może wrócić do Wielkiej Brytanii. Fakt ten narodził w opinii publicznej mnóstwo dyskusji. Wielu zastanawia się, jak w takich okolicznościach będzie wyglądał pogrzeb aktora oraz czy w ogóle się odbędzie. Dotychczas nie pojawiły się jednak żadne szczegóły w tej kwestii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Gwiazdor "M jak miłość" znalazł się w dramatycznej sytuacji. Pilnie apeluje o pomoc
  5. 6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News