Akcent jest zespołem disco polo, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi tego gatunku. Jednak teraz grupa powraca w wielkim stylu wraz z nowym hitem oraz teledyskiem, który bije rekordy popularności.

Akcent jest jednym z już legendarnych zespołów disco polo, a jego wokalista, czyli Zenek Martyniuk nazywany jest królem tego gatunku muzycznego. Największe przeboje tego zespołu zna dosłownie każdy. Królują one zarówno na polskich weselach, jak i największych scenach w naszym kraju. Jednak teraz światło dzienne ujrzało najnowsze dziecko zespołu Akcent, które bez wątpienia spodoba się fanom Zenka.

Akcent wypuścił zupełnie nowy teledysk

W ostatnim czasie disco polo przechodzi prawdziwe odrodzenie. Przez wiele lat ten gatunek muzyczny kojarzony był z wiejską dyskoteką w remizie, ale teraz ma miliony zwolenników. Doskonale widać to po ilości zespołów, które wyrastają niczym grzyby po deszczu.

Jednak Zenek Martyniuk jest prawdziwym wyjadaczem i doskonale zna gusta słuchaczy. Jego piosenki mają dziesiątki milionów wyświetleń na portalu YouTube, a jego najpopularniejszy utwór, czyli „Przez twe oczy zielone” osiągnął zawrotną liczbę ponad 150 milionów wyświetleń.

To sprawia, że zespół Akcent od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce zespołów disco polo. Jednak taki sukces nie oznacza, że muzycy osiedli na laurach. W weekend został opublikowany ich zupełnie nowy teledysk do piosenki „Ja gnam przed siebie”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD  GALERIĄ I FILMEM

Kiepscy mieli gości! Gwiazdy totalnie zaskoczyły fanów serialu

Całość została zrealizowana w USA, a dokładniej w stanie Arizona. Na nagraniu możemy zobaczyć, samego króla oraz przepiękną modelkę 29-letnią Heidi Fahrenbach, która co ciekawe ma polskie korzenie. Sama modelka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale jej babcia od strony mamy pochodzi właśnie z Polski. Czyżby nie był to przypadek, że wystąpiła w teledysku akurat tego zespołu?

Jednak jedno co jest pewne na 100% to, to że mamy do czynienia z kolejnym wielkim hitem Martyniuka. Nagranie opublikowane zostało zaledwie kilka dni temu, a już teraz dobija do pierwszego miliona wyświetleń, co stanowi niewiarygodny wręcz wynik.

Widać jak na dłoni, że fani są wprost zachwyceni, a do dopiero początek, przez co tylko jeszcze lepiej wdać, jak wielkim geniuszem disco polo jest Zenek Martyniuk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  2. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  3. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii
  4. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

źródło: RMF

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.