Zenek i Akcent powracają w wielkim stylu! Nowy hit zespołu "Ja gnam przed siebie"

Zenek i Akcent powracają w wielkim stylu! Nowy hit zespołu "Ja gnam przed siebie" Źródło: screen youtube.com/Akcent - Oficjalny

Akcent jest zespołem disco polo, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi tego gatunku. Jednak teraz grupa powraca w wielkim stylu wraz z nowym hitem oraz teledyskiem, który bije rekordy popularności.

Akcent jest jednym z już legendarnych zespołów disco polo, a jego wokalista, czyli Zenek Martyniuk nazywany jest królem tego gatunku muzycznego. Największe przeboje tego zespołu zna dosłownie każdy. Królują one zarówno na polskich weselach, jak i największych scenach w naszym kraju. Jednak teraz światło dzienne ujrzało najnowsze dziecko zespołu Akcent, które bez wątpienia spodoba się fanom Zenka.

Akcent wypuścił zupełnie nowy teledysk

W ostatnim czasie disco polo przechodzi prawdziwe odrodzenie. Przez wiele lat ten gatunek muzyczny kojarzony był z wiejską dyskoteką w remizie, ale teraz ma miliony zwolenników. Doskonale widać to po ilości zespołów, które wyrastają niczym grzyby po deszczu. Jednak Zenek Martyniuk jest prawdziwym wyjadaczem i doskonale zna gusta słuchaczy. Jego piosenki mają dziesiątki milionów wyświetleń na portalu YouTube, a jego najpopularniejszy utwór, czyli "Przez twe oczy zielone" osiągnął zawrotną liczbę ponad 150 milionów wyświetleń. To sprawia, że zespół
Akcent od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce zespołów disco polo. Jednak taki sukces nie oznacza, że muzycy osiedli na laurach. W weekend został opublikowany ich zupełnie nowy teledysk do piosenki "Ja gnam przed siebie". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD  GALERIĄ I FILMEM Całość została zrealizowana w USA, a dokładniej w stanie Arizona. Na nagraniu możemy zobaczyć, samego króla oraz przepiękną modelkę 29-letnią Heidi Fahrenbach, która co ciekawe ma polskie korzenie. Sama modelka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale jej babcia od strony mamy pochodzi właśnie z Polski. Czyżby nie był to przypadek, że wystąpiła w teledysku akurat tego zespołu? Jednak jedno co jest pewne na 100% to, to że mamy do czynienia z kolejnym wielkim hitem Martyniuka. Nagranie opublikowane zostało zaledwie kilka dni temu, a już teraz dobija do pierwszego miliona wyświetleń, co stanowi niewiarygodny wręcz wynik. Widać jak na dłoni, że fani są wprost zachwyceni, a do dopiero początek, przez co tylko jeszcze lepiej wdać, jak wielkim geniuszem disco polo jest Zenek Martyniuk.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  2. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  3. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii
  4. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: RMF Następny artykuł