Agrest indyjski zaczyna robić furorę. Europa wita się ze zdrowotną rewolucją

Agrest indyjski zaczyna robić furorę. Europa wita się ze zdrowotną rewolucją

#Zdrowie #Społeczeństwo #Lifestyle Codzienna gonitwa powoduje, że chcemy kontrolować życie w najdrobniejszych szczegółach. Właśnie z tego powodu wielu ludzi przeraża myśl o upływającym czasie i nadwadze. O ile czasu nie da się zatrzymać, to bez użycia skalpela można częściowo kontrolować, w jaki sposób odciska się na naszych twarzach. Wagę można monitorować o tyle prościej, że istnieje kilka sposobów na utrzymanie szczupłej sylwetki. Furorę zaczyna robić... suplementacja agrestem indyjskim.

Skąd pochodzi agrest indyjski?

Agrest indyjski jest w Europie znany i lubiany od niedawna. Jednak na Dalekim Wschodzie jego zastosowanie było znane już od wieków. Amla rośnie na krzaczkach przypominających agrest znajomy z babcinych ogrodów, stąd angielska nazwa indian gooseberry. Był uznawany za afrodyzjak, środek wspomagający potencję, lek na cukrzycę i problemy z nadciśnieniem, ale przede wszystkim jako wspomaganie dla zdrowych i mocnych włosów i paznokci.

Agrest indyjski podnosi odporność na zachorowania.

Badania naukowe potwierdziły silne właściwości przeciwutleniające amli. Okazało się również, że 100 gram agrestu indyjskiego pokrywa 600% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. Amla wykazuje również właściwości zwalczające wirusy i bakterie. Dzięki temu jest polecana jako profilaktyka zachorowań w okresie jesienno- zimowym i dla wspomagania terapii w chorobach autoimmunologicznych, łagodzenia objawów alergii i profilaktyki raka.

Amla wzmacnia skórę, włosy i paznokcie.

Wspomniane właściwości przeciw utleniające oraz zawartość witamin i minerałów, takich jak cynk, chrom, żelazo i wapń, oraz taniny, powoduje, że agrest indyjski opóźnia procesy starzenia. Dodatkowo wspomaga nawilżenie skóry, dzięki czemu cera zyskuje promienny, młodzieńczy wygląd. Amla stymuluje produkcję białek oraz enzymów budujących włosy i paznokcie. To dzięki niej Indyjskie kobiety słyną z promiennej cery i pięknych, lśniących włosów.

Agrest indyjski na odchudzanie.

Spośród wielu zalet agrestu indyjskiego ta jest najbardziej pożądana i najchętniej wykorzystywana. Badania naukowe wykazały jego wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej. Stosowanie tabletek na odchudzanie z ekstraktem z agrestu indyjskiego połączone z ćwiczeniami powoduje rozpad komórek tłuszczowych i zapobiega ich odkładaniu. Daje to nadzieję osobom, którym ciężko wytrwać na diecie, ponieważ drobne odstępstwa nie odłożą się w biodrach.

Rynek.

Wszechstronne właściwości agrestu indyjskiego spowodowały, że jest bardzo chętnie wykorzystywany przez producentów suplementów diety. Zamiłowanie do stosowania tabletek na odchudzanie jest w narodzie tak ogromne, że można je nabyć dosłownie wszędzie. Który suplement z ekstraktem z agrestu indyjskiego jest godny uwagi? Według badań konsumenckich, Amlan Forte firmy Vital Progres cieszy się największym zaufaniem wśród konsumentów. Podkreśla się, że konsumenci ocenili jego skuteczność i naturalny skład. Warto wybrać Amlan Forte dla zdrowia i urody.

Zainteresował cię temat agrestu indyjskiego? Po więcej informacji odsyłamy na stronę amlanforte.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News