Agnieszka Woźniak-Starak DDTVN
TRICOLORS East News
Joanna Szwalikowska - 18 Listopada 2020

Wszystko poszło na żywo w DDTVN. Woźniak-Starak przyznała się, widzowie nie mogli uwierzyć

Agnieszka Woźniak-Starak zazwyczaj sprawia wrażenie bardzo twardej kobiety. Podczas jednego z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" podzieliła się z widzami bardzo osobistym wyznaniem. Tym samym odnosząc się do żałoby, którą przeżywa.

Agnieszka Woźniak-Starak od niedawna w duecie z Ewą Drzyzgą sprawdzają się w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN". Obie panie mają bardzo duże doświadczenie przed kamerą, a ich duet został ciepło przyjęty przez widzów stacji. Gwiazda w jednym z odcinków zdecydowała się podzielić wyznaniem, związanym ze śmiercią.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała się na żywo, widzowie byli w szoku

W sierpniu zeszłego roku Agnieszka prezenterka telewizyjna straciła swojego ukochanego męża Piotra. Mężczyzna zginął podczas pobytu na Mazurach, gdzie wypadł z motorówki.

To wydarzenie było bardzo trudne dla Agnieszki Woźniak-Starak. Od tamtego czasu wdowa starał się spokojnie żyć oraz na bieżąco układać plany. Jednym z kroków w powrocie do "normalności" stał się powrót do pracy.

Gwiazda TVN doświadczyła ogromnej tragedii, po której bardzo ciężko się pozbierać. Media skupiły się wówczas na tym, jakie plany na przyszłość ma dziennikarka. Na jakiś czas kobieta zniknęła również z mediów społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Po pewnym czasie gwiazda jednak poczuła się na tyle silna, by móc ponownie wrócić do pracy, co bardzo ucieszyło jej wielkich fanów. Początkowo wiele osób było zaskoczonych tym, jak szybko zdecydowała się ona powrót - początkowo do radia, później telewizji. Jak jednak doskonale widać, bardzo dobrze jej to zrobiło.

Agnieszkę Woźniak-Starak możemy obecnie oglądać w "Dzień Dobry TVN", gdzie prowadzi program wspólnie z Ewą Drzyzgą. Podczas jednego z odcinków gwiazda zdecydowała się na osobiste wyznanie. Temat dotyczył tego, czy duchy istnieją, gościem był fizyk Dariusz Aksamit.

- Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej - zapewniła od razu Woźniak-Starak.

W trakcie rozmowy fizyk prezentował kolejno racjonalne argumenty. Zastanawiał się również, dlaczego ludzie wmawiają sobie to, iż duchy istnieją. Gość programu podawał naprawdę mocne dowody, w pewnym momencie prezenterka zabrała jednak głos ponownie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana pojawił się komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wiadomość dla wszystkich Polaków

2. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

3. Właśnie ujawniono, ile zarabiał miesięcznie Gulbinowicz. "Gdyby wierni dowiedzieli się, doznaliby wstrząsu i niesmaku"

- Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na nich i oddzielamy się od naszej duchowości. Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę - skwitowała Agnieszka Woźniak-Starak.

Odpowiedź dziennikarki wywołała reakcję mediów. Jej słowa stały się podstawą do snucia teorii, iż gwiazda zasugerowała, że nadal odczuwa obecność swojego zmarłego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News