Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić

Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak próbuje sobie poradzić po tragicznej śmierci swojego męża. Media ujawniły właśnie, na czym skupiła się prezenterka w ostatnim czasie. Wiele osób może się zdziwić jej zajęciem.

Agnieszka Woźniak-Starak musi sobie poradzić z utratą ukochanego, który zginął w tragicznych okolicznościach wskutek wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Prezenterka telewizyjna usiłuje teraz mimo żałoby wrócić jakoś do życia publicznego. Media ujawniają, czym celebrytka zajęła się po śmierci Piotra Woźniak-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła się trudnego zadania 

Agnieszka Woźniak-Starak robi teraz najprawdopodobniej wszystko, żeby odgonić od siebie smutne myśli związane z rodzinną tragedią. Co zrozumiałe zrezygnowała z udziału w nowej edycji "Big Brothera", ale znalazła inne zajęcie. Gwiazda postanowiła poświęcić się czemuś, co jest bezpośrednio związane z Piotrem Woźniak-Starakiem. Być może w ten sposób chce pokazać, że nadal o nim myśli i że jego praca jest dla niej ważna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Hołd dla męża 

Już niedługo swoją premierę ma bowiem film, który produkował Piotr Woźniak-Starak, zatytułowany "Ukryta Gra". Pierwszy pokaz odbył się już podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Teraz trwają przygotowania do oficjalnego wejścia produkcji do kin w całym kraju, które ma nastąpić 8 listopada. 

Agnieszka Woźniak-Starak mocno zaangażowała się w pracę nad premierą. Według doniesień "Faktu" prezenterka chce, żeby wszystko odbyło się perfekcyjnie. Wiele osób może się dziwić temu, że gwiazda w obliczu wielkiej prywatnej tragedii zajmuje się takimi sprawami. Często osoby przeżywające żałobę usuwają się z życia społecznego i nie są w stanie zrobi nic.

Jak widać prezenterka TVN ma zupełnie inne podejście do rodzinnej tragedii i zamiast rozpaczać woli poświęcić się pracy. Szczególnie, że jej zadania ściśle związane są z dziełem, które współtworzył jej zmarły mąż. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

- Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film - powiedziała osoba, która pracuje przy przygotowaniach do premiery "Ukrytej Gry". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł