Agnieszka Woźniak-Starak na dobre rozstanie się z TVN? Bardzo znacząca wypowiedź dziennikarki

Agnieszka Woźniak-Starak na dobre rozstanie się z TVN? Bardzo znacząca wypowiedź dziennikarki Źródło: youtube/magazyn_gala/

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni jest nieobecna w mediach społecznościowych, co wynika z ogromnej tragedii, z jaką przyszło jej się zmagać. Fani dziennikarki, choć dają jej czas na uporanie się z żałobą, mają nadzieję, że ulubienica wróci do nich jak najszybciej. Okazuje się, że wszystko może potoczyć się w zupełnie nieoczekiwany dla nich sposób.

Agnieszka Woźniak-Starak po stracie męża zaszyła się w zaciszu domowym, gdzie w otoczeniu najbliższych osób oswaja się z niewyobrażalnym koszmarem. Już dzień po wypadku męża dziennikarka zniknęła z mediów społecznościowych, a po jego śmierci całkowicie odsunęła się od show-biznesu. Dotychczas było wiadomo, że celebrytka powróci do pracy, gdy tylko poczuje się na siłach, jednak od kilku dni media rozpisują się o jej wypowiedzi, która może zdradzać zupełnie inny scenariusz. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma na siebie zupełnie inny plan 

Choć po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka kilkukrotnie pojawiła się publicznie, wciąż nie zamierza wracać do pracy. Szef stacji TVN, z którą dziennikarka od lat jest związana, deklarował, że ufa celebrytce i chce, by do pracy wróciła dopiero, gdy sama poczuje się na to gotowa. Mimo że szybko znaleziono za nią zastępstwo do "Big Brothera", wszyscy mają nadzieję, że dziennikarka wróci do pracy i znów poprowadzi kultowe show.

Jak podaje Wirtualna Polska, która wspomina jeden z wywiadów celebrytki, nie tylko jej powrót staje pod ogromnym znakiem zapytania, ale również cała medialna działalność. Okazuje się, że Agnieszka już od jakiegoś czasu miała nieco inny pomysł na swoją karierę. 

- Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji. A jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu będąc na antenie nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny mnie strasznie kręci - mówiła jakiś czas temu dziennikarka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agnieszka na dobre rozstanie się ze stacją? 

Z ówczesnych słów celebrytki wynika, że poważnie myślała o rozstaniu ze stacją i jak nie trudno się domyślić, utrata męża może być dla niej dodatkową do tego motywacją. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

- Chciałabym kiedyś jakąś reklamę wyreżyserować, może jakiś program telewizyjny. Ja kompletnie nie jestem przywiązana do siebie na antenie. Myślę, że ucieknę z tej anteny szybciej, niż się wszyscy spodziewają - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News