Wyciekły wstydliwe kulisy pracy Woźniak-Starak w TVN, chciała je ukryć? Burza w mediach

Wyciekły wstydliwe kulisy pracy Woźniak-Starak w TVN, chciała je ukryć? Burza w mediach Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni prowadzi reality show Big Brother. Ostatnio do mediów docierają informacje na temat kulis jej pracy w TVN. Okazuje się, że wcale nie jest tak idealnie.

Agnieszka Woźniak-Starak marzyła, aby zostać prowadzącą programu Big Brother. Jej marzenie się spełniło - od kilku tygodni prowadzi popularne reality show w TVN. Wiele osób wróżyło spektakularny sukces byłej gwieździe produkcji Azja Express. Prezenterka z wielkim entuzjazmem opowiadała o swojej nowej roli i zapewniała, że z zapartym tchem będzie śledzić wydarzenia w domu Wielkiego Brata. 

Wiele wskazuje jednak na to, że relacje nowej prowadzącej z producentami nie układają się najlepiej. Widzowie nie raz byli świadkami pomyłek gwiazdy TVN, które świadczyły o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak niezbyt dobrze orientuje się w wydarzeniach rozgrywających się w domu Wielkiego Brata. Media sugerowały, że producenci nie są do końca zadowoleni z pracy głównej prowadzącej.

Agnieszka Woźniak-Starak upomniana przez produkcję? Prowadząca nie śledzi losów uczestników Big Brothera

Według medialnych doniesień, Agnieszka Woźniak-Starak została upomniana przez produkcję za to, że nie śledzi losów uczestników Big Brothera. Informator jednego z tabloidów opowiada, że gwiazda TVN przed ostatnim odcinkiem reality show przechodziła szkolenie. Podobno trzeba było jej tłumaczyć relacje między uczestnikami. Mimo to, prezenterka bardzo często popełnia błędy na próbach oraz podczas wystąpień na żywo. 

Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak mogą wyglądać kulisy współpracy Agnieszki Woźniak-Starak z TVN. Wydawało się, że dla prezenterki jest to wymarzona rola i będzie dokładać wszelkich starań, aby wypaść przed telewidzami jak najlepiej. Woźniak-Starak próbuje za wszelką cenę ukryć swoją niewiedzę na temat uczestników programu Big Brother. Jednak media dotarły do wstydliwych kulis jej współpracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Burza w mediach. Tak wyglądają kulisy pracy Woźniak-Starak?

Informacje o kulisach pracy Woźniak-Starak z TVN wywołały prawdziwą medialną burzę. Jak dowiedział się jeden z tabloidów, prezenterka obiecała poprawę. Wygląda na to, że rozmowa z producentami nie była przyjemna:

- Usłyszała, że oglądanie tego programu to jej obowiązek. Miała być gwiazdą Big Brothera, a lepiej wypadają jak dotąd inni prowadzący. Skruszona Agnieszka obiecała poprawę – donosi informator dziennika Fakt

Wiele wskazuje na to, że praca na planie reality show nie jest dla Agnieszki Woźniak-Starak tak fascynująca, jak mogło się wydawać. Producenci również inaczej wyobrażali sobie gwiazdę programu Big Brother.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Fakt / Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News