Agnieszka Wożniak-Starak chudnie na naszych oczach! Wprowadziła detoks, jest na wstrząsającej diecie

Agnieszka Wożniak-Starak chudnie na naszych oczach! Wprowadziła detoks, jest na wstrząsającej diecie Źródło: instagram/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakuje wszystkich i z dnia na dzień staje się coraz chudsza. Niektórzy nawet zaczynają martwić się, czy aby jest to zdrowe. Okazuje się, że swoje znikające kilogramy dziennikarka zawdzięcza zadziwiającej diecie.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z wielu gwiazd polskiego show-biznesu, które starają się jak najlepiej zadbać o swoją sylwetkę. Nie jest tajemnicą, że niejedna celebrytka stosuje przeróżne diety, by tylko zachwycać swoim wyglądem podczas publicznych wyjść. Ku zaskoczeniu wielu osób, dziennikarka również stosuje specjalny detoks, który pozwala jej nieco zmniejszyć stan swojej wagi. Starak chudnie coraz bardziej, a fani zaczynają się tym przejmować. 

Agnieszka Woźniak-Starak nieustannie chudnie 

Prowadząca program "Big Brother" od zawsze mogła cieszyć się piękną i smukłą sylwetką, której niejedna kobieta mogłaby jej zazdrościć. Najwyraźniej dziennikarka nie zamierza osiadać na laurach i nieustannie dba o to, by podtrzymać nienaganną figurę, a może nawet co nieco ją poprawić. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryje się z faktem, że zdecydowanie bardziej preferuje prowadzić zdrowy tryb życia i nie lubi truć się fast foodami. Dzięki wartościowym produktom, pełnym w witaminy i wartości odżywcze, Starak co i rusz gubi kolejne kilogramy, czego nie w sposób nie zauważyć.  

Dziennikarka TVN-u przeszła na specjalną dietę 

Okazuje się, że 41-latka zdecydowała się wcielić w swoje życie bardzo restrykcyjną dietę i przeszła na detoks cukrowy. O co chodzi? 

Osoby na wspominanym detoksie wystrzegają się nie tylko cukru w czystej postaci, ale i wszystkiego, w czym się on znajduje. Zadanie jest naprawdę bardzo ciężkie i wymaga wielu wyrzeczeń, bowiem jak wszyscy dobrze wiemy, cukier jest niemalże we wszystkim. Produkty słodkie czy słone, pieczywo, a nawet owoce... 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie wiadomo jednak, na ile procent poświęca się temu Agnieszka. Niektóre osoby na detoksie cukrowym nie rezygnują np. z owoców, by zwyczajnie mieć co jeść. Być może dziennikarka również poszła tą ścieżką, a może jednak postanowiła wystrzegać się go od A do Z. Nie ulega jednak wątpliwościom, że choć jest nieustannie komplementowana w kwestii swojego wyglądu, zaczyna niepokoić internautów swoim chudnięciem. Niemalże pewnym jest, że na wspomnianym detoksie cukrowym kobieta zgubi kolejne kilogramy, choć już teraz jest bardzo szczupła.

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł