Szulim aż zmroziło. W Big Brotherze wszystko wywrócone do góry nogami

Szulim aż zmroziło. W Big Brotherze wszystko wywrócone do góry nogami Źródło: screen youtube.com/Wideoportal

Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła uwierzyć w to co znalazła w domu wielkiego brata. Prezenterkę aż zamurowało. Wszystko wskazuje na to, że najnowsza edycja programu będzie zupełnie inna od poprzednich.

Agnieszka Woźniak-Starak została jedną z prowadzących najnowszą edycję programu "Big brother". Prezenterka jeszcze zanim jakikolwiek uczestnik trafił do domu, gdzie spędzą najbliższe tygodnie, przeprowadziła niewielki rekonesans. Dziennikarka skupiła się na pokoju zwierzeń, który obrósł największą ilością mitów i legend. Nie da się ukryć, że na Agnieszkę czekała niemała niespodzianka, która wywróciła wszystko do góry nogami.

Agnieszka Woźniak-Starak była w szoku

Dziś właśnie rozpoczęła się najnowsza polska edycja programu "Big brother". Program lata temu był prawdziwym hitem i źródłem niemałych skandali. Z czasem taka forma rozrywki zaczęła się przejadać Polakom, ale możliwe, że po takiej przewie, program ponownie odniesie olbrzymi sukces.

W pierwszym odcinku zostaną przede wszystkim zaprezentowani uczestnicy show, których będziemy mogli podglądać zarówno w specjalnych wydaniach programu w telewizji, jak i za pomocą transmisji na żywo dostępnej w internecie 24 godziny na dobę.

Już to sprawia, że formuła programu znacząco się zmieniła, ponieważ wcześniej chcąc dowiedzieć się, co się dzieje u uczestników musieliśmy czekać na odpowiedni program, w którym w skrótowy sposób przedstawiane nam były wydarzenia z całego dnia. Teraz, jeżeli tylko będziemy chcieli, to możemy obserwować uczestników dosłownie cały czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rewolucyjne zmiany w domu Wielkiego Brata

Jednak nie tylko to uległo zmianie. W poprzednich edycjach jedną z rzeczy, która najbardziej zapadła w pamięć był bardzo niski i poważny głos wielkiego brata. Jednak w tym przypadku jest zupełnie inaczej ponieważ wielki brat okazał się kobietą.

Nie da się ukryć, że był to szok zarówno dla samej prezenterki, jak i dla widzów, którzy nie byli przygotowani na tak drastyczne zmiany. Agnieszka nawet zapytała, czy w takim wypadku powinni teraz mówić o wielkiej siostrze, jednak odpowiedź była jednoznaczna. Wielki brat jest kobietą, ale nadal jest wielkim bratem, a nie siostrą.

Jednocześnie trzeba przyznać, że przywodzi to na myśl kultową polską komedię pod tytułem "Seksmisja", w którym usłyszeliśmy nawet, że Kopernik była kobietą. Bez wątpienia czeka nas naprawdę ciekawa edycja "Big brothera".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Pavlović nagle zmienia zdanie o Żyle! Wygra Taniec z gwiazdami?
  4. Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek
  5. Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News