Jeden z najbogatszych Polaków wywołał sensację wśród gwiazd Hollywood. Żona Woźniak-Starak została w Warszawie

Jeden z najbogatszych Polaków wywołał sensację wśród gwiazd Hollywood. Żona Woźniak-Starak została w Warszawie

Agnieszka Woźniak-Starak została w Warszawie, podczas gdy jej mąż wywołuje sensacje w luksusowym kurorcie. Jeden z najbogatszych Polaków zadziwił gwiazdy Hollywood.

Agnieszka Woźniak-Starak jest obecnie prowadzącą Big-Brothera. Program reaktywowano po 11 latach na TVN7. To dla niego celebrytka porzuciła Azja Express i zajęła się odświeżonym formatem, bardzo popularnego niegdyś show. Okazuje się jednak, że odświeżony program nie budzi już takich emocji jak niegdyś. Podczas gdy Agnieszka ciężko pracuje w Warszawie, jej mąż bryluje w towarzystwie i wywołuje sensację wśród gwiazd Hollywood.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż

Agnieszka Woźniak-Starak ma teraz sporo zobowiązań zawodowych przez wiele inicjatyw, z którymi jest obecnie związana. W związku z czym, nie może teraz uciec z kraju do najgorętszego na tę chwilę miejsca, jakim jest festiwal filmowy w Cannes. Co roku luksusowy kurort przyciąga największe gwiazdy i celebrytów. Modne miejsce zapewnia nie tylko ucztę dla kinomanów, ale także możliwość pokazania swojego statusu i pochwalenia się najmodniejszymi stylizacjami. W tym roku Agnieszki tam zabraknie, ale obowiązki za nią sumiennie wypełni jej mąż, Piotr Woźniak-Starak.

Okazuje się, że właśnie przybył na miejsce, gdzie odbywa się 72. edycja prestiżowego finału. Wywołał swoją osobą niemałe zamieszanie, a zwłaszcza za sprawą miejsca, w którym się zatrzymał. Na miejsce swojego pobytu wybrał bardzo drogi hotel. Za noc w luksusowym hotelu trzeba zapłacić od 6 tysięcy wzwyż. Panuje tam gorący sezon, więc ceny wzrosły dodatkowo. Jednakże, jego status nie pozwala na mieszkanie w innych warunkach. Mąż Agnieszki pod hotel podjechał czarnym BMW, a pracownicy hotelu rozpakowali jego liczne bagaże. Niestety, Agnieszka Woźniak-Starak nie zaprezentuje swoich wspaniałych stylizacji na czerwonym dywanie.

Festiwal w Cannes 2019

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najsłynniejszy festiwal filmowy w Europie co roku przyciąga swoją legendą i lokalizacją wiele najwspanialszych gwiazd i celebrytów. To własnie tutaj wielu znamienitych reżyserów zyskało rozgłos i światową sławę. Jednym z nich jest Quentin Tarantino. W 1994 roku, za znakomity film "Pulp Fiction", został nagrodzony Złotą Palmą i to właśnie otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery. W tym roku zaprezentuje swoją najnowszą produkcję, w gwiazdorskiej obsadzie. Jego najnowszy film "Pewnego razu...w Hollywood" będzie opowiadał prawdziwą historię mordercy Charlesa Mansona. Nie zabraknie w nim także polskiego wątku. 

Poza Tarantino, zostanie przedstawionych wiele nowych, świetnych produkcji. Należy do nich także nowy film Pedro Almodóvara. Hiszpański reżyser zaprezentuje "Ból i blask", który to ma być podobno jego swoistym rozliczeniem z życiem filmowca. Na ekrany powróci jego muza Penélope Cruz, a także Antonio Banderas, który to został odkryty przez Almodóvara ponad 30 lat temu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  3. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć
  4. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  5. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News