Agnieszka Woźniak-Starak żałoba
unsplash.com Andres F. Uran
Klaudia Bochenek - 31 Października 2020

Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejne przykre chwile. Opublikowała wymowny wpis i czarno-białe zdjęcie. Znana i lubiana dziennikarka nieopisanie cierpi.

Agnieszka Woźniak-Starak zaniepokoiła fanów, gdy dziś nad ranem opublikowała czarno-białe, smutne zdjęcie. Opis, który towarzyszył ostatniej fotografii, wielu internautom wycisnął z oczu łzy.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa swojej straty, opublikowała wymowne zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak jest na świeczniku mediów odkąd w sierpniu zeszłego roku życie w tragicznych okolicznościach stracił jej ukochany, Piotr Woźniak-Starak. Po kilkudniowych poszukiwaniach ciała na mazurskim jeziorze Kisajno, dziennikarka mogła pożegnać ukochanego. Ból był z nią jeszcze przez długi czas. Starała się radzić sobie ze stratą na różne sposoby.

Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuDecyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuCzytaj dalej

Początkowo na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiały się zdjęcia z wypadów ze znajomymi, wyjazdów w góry, które tak uwielbia oraz ujęcia z jazdy konnej, to nie zapominała o najważniejszych przyjaciołach - swoich psach. Jeszcze kiedy panował lockdown, chętnie w mediach społecznościowych publikowała radosne relacje z psot z czworonogami, ich zdjęcia oraz zabawne komentarze.

Dziennikarka miała serce pełne miłości, którą przelewała na niemałą ilość zwierzaków - miała aż 7 psów. Jednego z nich kupiła swojemu mężowi na jego urodziny, zwierzak miał zostać odebrany po powrocie z Mazur - nie zdążyli tego zrobić. Na szczęście Vlad szybko znalazł nowy dom u kochających przyjaciół pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Nic dziwnego, że Agnieszka Woźniak-Starak tak mocno przeżywa odejście jednego ze swoich wiernych przyjaciół. Dziś nad ranem poinformowała, że odszedł jej ukochany pies, Boluś, który miał tęsknić za swoim panem.

- Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś - napisała pod zdjęciem pyszczka swojego ukochanego pupila, który nie opuścił jej w najtrudniejszych chwilach życia i dawał niesamowite wsparcie.

Nie da się ukryć, że to dla dziennikarki kolejny bolesny cios. Rok temu straciła miłość swojego życia, dziś żegna Bolusia, który był nieocenionym wsparciem przez te wszystkie miesiące. Serce Agnieszki Woźniak-Starak, jako miłośniczki zwierząt, ogarnął nieopisany smutek i pustka.

Dzisiaj grzeje: 1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Zapadła kolejna decyzja w związku z Wszystkich Świętych. Premier potwierdza

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

- Przyjaciele na dobre i na złe.... serce pęka gdy odchodzą. Współczuję - starała się pocieszać dziennikarkę jej fanka.

- Mój przyjaciel, który był ze mną przez połowę mojego życia odszedł dwa lata temu. Jestem z Panią myślami. Boluś już jest po drugiej stronie tęczy - skomentowała inna internautka.

- O rany Aga współczuję... Boluś już jest w lepszym świecie - napisała Karolina Ferenstein-Kraśko. Agnieszka Woźniak-Starak odpisała tylko emotikonką, smutnym, czarnym serduszkiem.

aws

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydaje
  2. Iga Świątek usłyszała radosną wiadomość. Gratulacje spływają ze wszystkich stron, wzruszający moment
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Trwa walka o życie, sytuacja jest krytyczna. Widzowie TVN wstrzymali oddech, Anna Dymna poinformowała
  6. Netflix podrożał. Trzeba wydać dużo więcej pieniędzy
  7. Zostały Ci obierki po ziemniakach z obiadu? Nie wyrzucaj, zrobisz z nich obłędne frytki, będą prosić o więcej

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News