Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu Źródło: Screen/ YouTube/ Uwaga! TVN

Agnieszka Woźniak-Starak jest w żałobie po mężu, który zginął ponad tydzień temu w wypadku na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbogatszych Polaków, dlatego wielu ludzi zastanawia się, co stanie się z majątkiem miliardera. Wiadomo, że para miała podpisaną intercyzę.

Agnieszka Woźniak-Starak pożegna swojego zmarłego męża w piątek, podczas ceremonii pogrzebowej. Urna z prochami milionera zostanie złożona w Fulendze obok Giżycka, niedaleko miejsca wypadku, w którym Piotr Woźniak-Starak zginął.

Agnieszka Woźniak-Starak z majątkiem męża? Insynuacje internautów

Dzień wcześniej, w czwartek 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej zostanie odprawiona msza żałobna w intencji zmarłego. Na pewno można się spodziewać obecności wielu osób - nie tylko znajomych Piotra Woźniaka-Staraka z branży, lecz także zwykłych Polaków. Sprawa śmierci miliardera poruszyła bowiem cały kraj, tysiące ludzi śledziły doniesienia ze stanu poszukiwań zaginionego.

Pogrążona w żałobie żona zmarłego producenta, otrzymała wiele głosów wsparcia i współczucia, lecz niestety również musiała zmagać się z komentarzami pełnymi hejtu. To dlatego, gdy poszukiwania tylko się rozpoczęły, zablokowała możliwość zamieszczania komentarzy w mediach społecznościowych.

Internauci nie byli litościwi dla popularnej dziennikarki odkąd weszła w związek z miliarderem. Niektórzy zarzucali jej, że poluje na fortunę męża. Ona stanowczo zaprzeczała tym insynuacjom, wskazywała, że są one krzywdzące.

Co stanie się z majątkiem Staraka? Była intercyza

Piotr Woźniak-Starak należy do jednej z najbogatszych polskich rodzin, a jego majątek to miliardy złotych - szacuje się, że jest to około 3,5 miliarda. Co stanie się z majątkiem po śmierci miliardera? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wcześniej media informowały, że - poniekąd chcąc zakończyć internetowe plotki - Agnieszka Woźniak-Starak podpisała z mężem intercyzę. Miały znaleźć się w niej punkty dotyczące podziału majątku w przypadku rozwodu. Określono, co stanie się z mieszkaniem, opisano alimenty i zabezpieczenia przyszłości ewentualnych dzieci.

Jak się okazuje, z podpisanej umowy miało wynikać, że w przypadku rozwodu, Agnieszka Woźniak-Starak otrzymałaby mieszkanie. Mąż byłby też zobowiązany do płacenia alimentów w wysokości 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci

2. PiS chce wprowadzić nową ustawę o oświadczeniach majątkowych, wielu uważa ją za przesadzoną

Oczywiście, te ustalenia miały dotyczyć rozwodu. Nie wiadomo, co ustaliła para na wypadek śmierci jednego z nich.

 

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. W Europie właśnie eksplodował wulkan! Lawa zalewa wszystko, dym zasłonił niebo

Źródło: Popularne

Następny artykuł