Tak teściowa wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Jeszcze nigdy nie były ze sobą tak blisko, jak teraz

Tak teściowa wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Jeszcze nigdy nie były ze sobą tak blisko, jak teraz Źródło: .

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie teściowej. Po koszmarnych wydarzeniach obie kobiety przeżywają ogromną tragedię. Jeszcze nigdy nie były ze sobą tak zżyte.

Agnieszka Woźniak-Starak zmaga się z największą, życiową tragedią. W sierpni straciła ukochanego męża i do tej pory nie pojawia się w życiu publicznym. Dla mamy Piotra to również jest najgorszy czas w życiu. Okazuje się, że obie panie bardzo się wspierają i starają powrócić do normalnego życia. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest w bliskich relacjach z teściową

Chociaż od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło już kilka miesięcy, to w dalszym ciągu jego żona nie pojawia się w mediach. Prezenterka TVN nie czuje się na siłach, aby powrócić do dawnego życia. W najtrudniejszych chwilach w życiu Agnieszki Woźniak-Starak, pomaga jej teściowa, która również zmaga się z największą, życiową tragedią. Kobiety bardzo zbliżyły się do siebie i pozostają w bliskich relacjach. 

Kobiety wspierają się nawzajem 

Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Woźniak-Starak zbudowały silną więź. Obie panie są dla siebie ogromnym oparciem. W pierwszych chwilach po śmierci męża i syna praktycznie nie przestawały płakać i nie wychodziły z pokoju. O ich bliskiej relacji opowiedział przyjaciel rodziny. Już wiadomo, jak teściowa wspiera celebrytkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie - powiedział "Super Expressowi" informator. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Gdy tylko Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła spotykać się z Piotrem, w mediach aż huczało od plotek, że dziennikarka nie pasuje do rodziny miliardera. Pojawiały się nawet pogłoski, że teściowa nie akceptuje Agnieszki i nie jest zadowolona ze związku jej syna. Obecnie kobiety zbudowały silną więź i starają się razem przetrwać ten trudny czas. Wzajemnie dzielą się bólem i dodają sobie nawzajem sił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków dostanie PODWYŻKĘ. Dokładnie przyjrzyj się następnej wypłacie
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Żona bez uprzedzenia wróciła wcześniej z pracy. Nie wiedziała co planował mąż, ale przypadkiem zapobiegła największej tragedii
  4. Policja pilnie poszukiwała zaginionej milionerki. Otworzyli lodówkę kobiety i aż ich ścięło z nóg
  5. Smutne informacje ws. córki Przemysława Salety. Przeszczepy niestety się nie przyjęły

źródło: Pomponik

Następny artykuł