Agnieszka Woźniak-Starak niedawno sama straciła męża. Napisała o Królikowskim zdania, w które aż ciężko uwierzyć

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno sama straciła męża. Napisała o Królikowskim zdania, w które aż ciężko uwierzyć Źródło: instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak podobnie jak dziesiątki innych celebrytów postanowiła pożegnać Pawła Królikowskiego. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, który jest uzupełnieniem czarno-białej fotografii. Fani nie mogą uwierzyć w jej słowa.

Agnieszka Woźniak-Starak również jest poruszona śmiercią utalentowanego aktora, który niespodziewanie odszedł 27 lutego nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Jej wpis to niesamowite wspomnienie i pożegnanie.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna zmarłego Pawła Królikowskiego

Znana dziennikarka, która sama nadal pozostaje w żałobie po zmarłym tragicznie mężu Piotrze Starak-Woźniaku, zdecydowała się opublikować kilka słów, gdzie wspomina i żegna Pawła Królikowskiego. Agnieszka Woźniak-Starak na początku swojej kariery zajmowała się m.in. wywiadami ze znanymi aktorkami. Jak sama pisze, zmarły aktor był niesamowitym wyjątkiem. Jego ludzkie odruchy i podejście do drugiego człowieka, a także zrozumienie, kompletnie ją ujęło.

- Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie - napisała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Fani natychmiast zareagowali

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod wpisem pogrążonej w żałobie dziennikarki, smutnymi emotikonami swój żal wyraziła m.in. Ilona Ostrowska. Fani również nie pozostali dłużni.

- To takie niesprawiedliwe, że odchodzą tak fajne osoby - stwierdziła internautka.

- Ludzie nie odchodzą, po prostu wyjeżdżają. A kiedy wrócą. Od nas to zależy. Myśli. - zagadkowo napisał inny fan dziennikarki.

- Wspaniały człowiek, aktor, juror. Wielka strata i smutek w sercu. Spoczywaj w spokoju - pożegnała aktora jedna z kobiet.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów
2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Paweł Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z chorobą. W 2015 roku musiał przejść operację usunięcia tętniaka w mózgu. Od 20 grudnia przebywał w szpitalu na oddziale neurochirurgii, konieczne były kolejne zabiegi. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, była pełna nadziei, że mąż szybko wróci do domu i na plany zdjęciowe. Niestety, po drugiej operacji wdała się infekcja. Nie wiadomo, czy to ona była bezpośrednią przyczyną śmierci aktora.

Fot. instagram.com/aga_wozniak_starak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News