Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak Źródło: instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak razem z przyjaciółmi pilnuje, by wszystko zostało załatwione po cichu, w tajemnicy przed mediami. Tymczasem na jaw wypłynęły nowe fakty w jej sprawie.

Agnieszka Woźniak-Starak stopniowo wraca do mediów społecznościowych, gdzie sporadycznie zamieści nowe zdjęcie opatrzone poruszającym wpisem. Dziennikarka coraz lepiej radzi sobie po stracie ukochanego, co najbardziej cieszy jej fanów, którzy mają nadzieję, że ich ulubienica niebawem wróci do racy i znów będą mogli podziwiać ją na antenie jedno z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Plotek w tej kwestii z każdym miesiącem pojawia się coraz więcej, a jak się teraz okazuje, wszystko jest planowane w tajemnicy. 

Agnieszka Woźniak-Starak chciała zachować to w sekrecie? Nowe fakty w jej sprawie wyszły na jaw

Widzowie stacji TVN, z którą Agnieszka była związana przez ostatnie lata, wciąż mają nadzieję, że dziennikarka jak najszybciej do nich wróci. Po tym, jak jej mąż Piotr zginął w połowie sierpnia w wypadku na mazurskim jeziorze, celebrytka zrezygnowała z pracy, choć nie powiedziała stanowczego "nie" dla pracy w mediach. Swego czasu szef TVN-u skomentował sprawę wyznając, że Aga wróci do nich, gdy tylko poczuje się na siłach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko jednak ucichło, a przełom nastąpił zaledwie kilka tygodni temu, gdy media zaczęły donosić, że po nowym roku dziennikarka poprowadzi swoją własną audycję w Newonce Radio, poświęconą tematyce kobiecej i ekologicznej. Dla obserwatorów Agnieszki to jednak wciąż za mało, dlatego nie kryli nadziei, że niebawem przyjdzie im zobaczyć ulubienicę na ekranach telewizora. 

Jak donosi Plotek, opierając się o informacje Party, powrót wdowy jest załatwiany po cichu, a stacja stara się nie rozsiewać niepewnych informacji. Szefowa TVN-u przyznała, że nikt nie naciska na Agnieszkę tłumacząc, że gdy sama uzna moment za właściwy, powróci do stacji. W międzyczasie produkcja stroni od komentarzy, by nie wzbudzać niepotrzebnych sensacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Pierwsze podejrzenie zakażeniem koronawirusem w Polsce

- Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument "Szalone Tokio". Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte - wyznała w Party szefowa TVN. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Moneta w zamku drzwi w samochodzie oznacza wielkie niebezpieczeństwo? Ekspert wyjaśnia, nie ma już cienia wątpliwości
  4. Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć
  5. Licealiści dali niesamowity popis podczas studniówki. Na parkiecie działy się cuda, nawet Iwona Pavlović dałaby 10

Źródło: plotek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News