Agnieszka Woźniak-Starak musiała zrezygnować. Wszystko przez koronawirusa

Agnieszka Woźniak-Starak musiała zrezygnować. Wszystko przez koronawirusa Źródło: YouTube Magazyn Gala

Koronawirus w mocnym stopniu wpłynął na życie każdego z nas. Agnieszka Woźniak-Starak nie jest wyjątkiem. Panująca pandemia sprawiła, że musiała podjąć trudną decyzję.

Nic nie zapowiadało, że Agnieszka Woźniak-Starak po powrocie na antenę radiową będzie musiała wkrótce zrezygnować. Do tej niezwykle trudnej decyzji dziennikarkę zmusił koronawirus i spowodowana nim pandemia.

Agnieszka Woźniak-Starak odczuła skutki pandemii na własnej skórze

Nie da się ukryć, że chyba każdy z nas zauważył, jak koronawirus wpłynął na cały świat. Agnieszka Woźniak-Starak nie jest tutaj wyjątkiem. Dziennikarka po półrocznej nieobecności powróciła na antenę radiową. Jej program ucieszył wiele osób. Niestety radość z ponownego prowadzenia audycji nie trwała długo.

Koronawirus sprawił, że Agnieszka Woźniak-Starak w trosce o zdrowie swoich gości w studiu musiała podjąć drastyczna decyzję. Postanowiła zrezygnować z prowadzenia ostatniego odcinka programu "Life Balance". Miłośnicy audycji z pewnością byli przejęci tą informacją. Jednak dziennikarka nie zamierza się poddawać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka zapowiedziała ważne zmiany

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o całej sytuacji za pomocą mediów społecznościowych. Dziennikarka nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i planuje zmianę formuły swojej audycji.

- Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie.

Dziennikarka nadmieniła również, że w nadchodzących wydaniach programu chce poruszać aktualne tematy. Planuje opowiadać o ludziach, którzy w trakcie pandemii niosą innym pomoc. Agnieszka Woźniak-Starak uważa, że są to niezwykle inspirujące osoby, których wypowiedzi mogą być niezwykle wartościowe w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce

2. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak liczy również na wsparcie internautów i ich propozycje tematów, które powinna poruszyć w swojej audycji. Dziennikarka chce, by Polacy mogli skupić się na pozytywnych informacjach. Nie da się ukryć, że tego typu wiadomości mogą korzystnie wpłynąć na nastroje społeczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naukowcy donoszą. Koronawirus mutował już kilkadziesiąt razy
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki
  4. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  5. Lek na koronawirusa. Lekarze zastosowali nowe leczenie, 19 z 20 zarażonych wyzdrowiało
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News