Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu Źródło: youtube/Gala

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywała w tym roku ogromny dramat po tym, jak straciła męża. Z tego powodu odeszła z telewizji. Niedawno pojawiły się informacje o jej powrocie do mediów. Teraz przyznała jakie ma plany na przyszłość.

Agnieszka Woźniak-Starak po utracie swojego ukochanego męża przeżyła prawdziwy dramat. Nie była w stanie już dłużej pracować w TVN i prowadzić popularnego Big Brothera - wielki smutek zbytnio wpłynął na jej życie. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że wraca do mediów, a teraz powiedziała jakie ma plany na przyszłość.

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawia się już zbyt często w mediach

Jakiś czas temu prezenterka gościła w studiu Dzień Dobry TVN. To było jej pierwsze od dłuższego czasu pojawienie się w telewizji. Agnieszka Woźniak-Starak zarówno ograniczyła media społecznościowe, jak i nie pokazywała się na salonach. Choć oczywiście była obecna na premierze filmu jej zmarłego męża Piotra "Ukryta Gra". Później jednak na próżno było szukać jej w świecie showbiznesu.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że dziennikarka będzie prowadziła audycję radiową. Są to wciąż niepotwierdzone wieści, ale według źródła będącego blisko gwiazdy, od nowego roku miałaby wrócić do pracy. Tym razem sama zainteresowana za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła swoje plany na przyszłość. 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza swoje plany na przyszłość. Smutne słowa

Mimo mniejszej obecności w social mediach, Agnieszka Woźniak-Starak z okazji świąt Bożego Narodzenia zdecydowała się na zrobienie wyjątku. Opublikowała pierwsze od dłuższego czasu selfie i w podpisie zdradziła co planuje robić w przyszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem - napisała na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Póki co, nic nie wskazuje na to, że w planach Agnieszki Woźniak-Starak znajduje się miejsce na innego mężczyznę czy dzieci. Smutek po utracie Piotra jest zbyt duży. Musi być to szczególnie trudne wydarzenie dla dziennikarki, zwłaszcza, że zanim jej mąż tragicznie zginął, chodziły pogłoski o tym, że para stara się o dziecko. W jej słowach widać więc swego rodzaju rezygnację, co w okresie Bożego Narodzenia jest tym bardziej smutne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News