Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła przygotowania do ślubu. Pracownik TVN wygadał się

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła przygotowania do ślubu. Pracownik TVN wygadał się Źródło: instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak w tajemnicy przed wszystkimi rozpoczęła wielkie przygotowania do ślubu. Fani nie mieliby o tym pojęcia, gdyby nie wypowiedź jednego z pracowników TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak stopniowo zaczyna wracać do życia sprzed wielkiej tragedii, jaka spotkała ją w sierpniu ubiegłego roku. Celebrytka zupełnie zniknęła z życia publicznego, gdy pochowała ukochanego męża. Przez 6 miesięcy dochodziła do siebie, by wraz z nadejściem nowego roku dojść do siebie i wrócić do pracy. Celebrytka coraz śmielej udziela się w mediach społecznościowych, nie stroni już od paparazzi i udziela się w oficjalnych wydarzeniach. Mimo to wciąż nie zdecydowała się na ujawnienie, że czeka ją wielki, z pewnością niezapomniany dzień. Dziennikarka ruszyła bowiem z przygotowaniami do ślubu. 

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła przygotowania do ślubu. Pracownik TVN-u ujawnił całą prawdę 

Gdyby nie pracownik stacji TVN, z którą Agnieszka Woźniak-Starak przez lata była związana, najwięksi fani zapewne nie mieliby pojęcia, że ta przygotowuje się właśnie do ślubu. Nie jest to oczywiście jej ceremonia, bowiem przypominamy, że w połowie sierpnia 2019 celebrytka pochowała ukochanego męża Piotra Woźniak-Staraka. Zbliżająca się wielkimi krokami ceremonia jest dla niej również ważna. Okazuje się, że za mąż wychodzi przyjaciółka gwiazdy, stylistka Zofia Ślotała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świat show-biznesu nie wiedział jednak, że do ceremonii Ślotały jest coraz bliżej, bowiem przyszła panna młoda stara się utrzymać wszystko w tajemnicy. Tymczasem, jak donosi Pomponik, powołując się na informacje "Rewii", której jeden z pracowników TVN zdradził kilka smaczków, u Agnieszki Woźniak-Starak trwają o wiele intensywniejsze przygotowania, niż ktokolwiek mógł podejrzewać. Przyznał on bowiem, że dziennikarka najprawdopodobniej zostanie druhną Zofii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przebiliśmy ponurą granicę, kolejne ofiary. Ministerstwo zdrowia nie ma dobrych informacji

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

- Zosia wychodzi za Kamila. Niewykluczone, że Aga będzie druhną na jej weselu. Bardzo się cieszy szczęściem koleżanki i mocno trzyma kciuki za jej małżeńskie szczęście - zdradził w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników TVN, cytowany przez Pomponik. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Małgorzata Rozenek skontrolowała syna i zamarła, został przyłapany. Wszystko przez rachunek
  4. Rozpoznajesz tę kobietę? Przebywa w szpitalu, nie można ustalić jej tożsamości
  5. Wodą z kranu można się zarazić koronawirusem? Jest oficjalne stanowisko WHO
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News