Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w pracy w nietypowym towarzystwie. Jednak inny szczegół zdumiewa o wiele bardziej

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w pracy w nietypowym towarzystwie. Jednak inny szczegół zdumiewa o wiele bardziej Źródło: instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w pracy w dość nietypowym towarzystwie. Jeden szczegół zwraca zdecydowanie największą uwagę.

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna wracać do pracy. Po wielkiej tragedii, jaka spadła na nią w sierpniu ubiegłego roku, zupełnie odsunęła się w cień show-biznesu, jednak wraz z nadejściem nowego roku zdecydowała się na podjęcie nowych projektów. Sukcesywnie pochłania ją wir pracy, a na jej twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech. W ostatnim czasie celebrytka została przyłapana w pracy w dość zaskakującym towarzystwie. 

Agnieszka Woźniak-Starak w pracy w nietypowym towarzystwie. Jeden szczegół zwraca największą uwagę

Dziennikarzom Faktu udało się w ostatnich dniach przyłapać Agnieszkę Woźniak-Starak w drodze do pracy w radiu Newonce, gdzie prowadzi autorską audycję „Life Balance”. Niektórych mocno zaskoczyło towarzystwo gwiazdy, w jakim wędrowała do budynku. Dziennikarka zabrała ze sobą do pracy psa. Miłość Agnieszki do tych czworonogów nie jest tajemnicą, o czym sama wielokrotnie przypomina, a pod swoją opieką ma aż 7 psiaków, a jednego z nich właśnie zabrała ze sobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani celebrytki są w niebo wzięci widząc ją szczerze uśmiechniętą. Wdowa po milionerze Piotrze Woźniak-Staraku stopniowo wraca do swoich obowiązków, a niektórych może zaskoczyć, czym gwiazda dojeżdża do pracy. Reporterom Faktu udało się również dostrzec, że mimo porażającej fortuny, jaka spoczywa na jej koncie bankowym, Agnieszka przemieszcza się skromnym Fiatem Mini. Choć auto dziennikarki zdumiewa jest doskonałym dowodem na to, że celebrytka wciąż pozostaje niezwykle skromną osobą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Przypominamy, że mąż Agnieszki, ceniony producent filmowy, zginął w połowie sierpnia ubiegłego roku. Wypadek motorówki na mazurskim jeziorze wstrząsnął wówczas opinią publiczną. Kilkudniowe poszukiwania niestety zakończyły się w najgorszy sposób. Wdowa przez pół roku przebywała w zaciszu własnego domu, by móc w spokoju uporać się ze stratą. Teraz, pełna sił i motywacji do działania znów staje na nogi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Modlitwą chcieli przegonić koronawirusa. Efekt może okazać się tragiczny dla całego kraju
  4. Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc
  5. Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News