Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła jej sekret, tuż przed tragiczną śmiercią męża. Gwiazda TVN ujawniła całą prawdę

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła jej sekret, tuż przed tragiczną śmiercią męża. Gwiazda TVN ujawniła całą prawdę Źródło: youtube

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze przed śmiercią swojego męża, zdradziła swój sekret innej gwieździe stacji TVN. Teraz, kilka miesięcy po katastrofie wyznała prawdę.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła prawdziwy dramat, gdy jej mąż zginął w sierpniu na jeziorze Kisajno. Najpierw przeżywała akcję poszukiwawczą, a gdy dotarły do niej najgorsze wieści, kompletnie się załamała. Niedługo później poinformowała o rezygnacji z pracy w TVN, później wycofała się z życia publicznego. Teraz na jaw wyszło, że długo przed tym, miała pewne plany.

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła gwieździe TVN swoją tajemnicę

Ogłoszenie odejścia ze stacji było dla wielu sporym zaskoczeniem, ale spotkało się ze zrozumieniem. Wszyscy sądzili, że dziennikarka rezygnuje z pracy w telewizji ze względu na osobistą tragedię, która ją spotkała. Musiała sobie wszystko poukładać i na jakiś czas odsunąć się od stresującej pracy w mediach. Okazało się, że prawda była zgoła inna.

Daria Ładocha, prezenterka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w programie Ameryka-Express. Okazało się, że zna ona kulisy odejścia żony Piotra Woźniak-Staraka z TVN i wcale nie wyglądało to tak, jak wszystkim się wydawało. Teraz zdradziła całą prawdę.

Gwiazda TVN wyjawiła sekret Agnieszki Woźniak-Starak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze [...] rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia 'Ameryka Express' i że mam o co zawalczyć - zdradziła Ładocha w wywiadzie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu z młodości. Syn miliarderów na zdjęciu ze światową top-modelką
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty
 

Wychodzi więc na to, z decyzją o odejściu przynajmniej z samego Ameryka Express była przesądzona jeszcze przed tragedią, która spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak. Nie wiadomo jednak czy planowała całkowicie odejść ze stacji, czy jedynie porzucić jeden projekt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News