Mocno się zmieniła. Agnieszka Woźniak-Starak w końcu pokazała się publicznie

Mocno się zmieniła. Agnieszka Woźniak-Starak w końcu pokazała się publicznie Źródło: YouTube / Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak od śmierci swojego męża unika ścianek i publicznych występów. Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na wernisażu. Goście nie mogli odwrócić od niej wzroku, kobieta mocno się zmieniła.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się publicznie pierwszy raz od dłuższego czasu. Od tragicznej śmierć swojego męża, dziennikarka unika rozgłosu i wycofała się z medialnego życia. Niedawno zrobiła wyjątek i pojawiła się na jednym z wernisaży. Odmieniona kobieta zaskoczyła wszystkich gości obecnych na wydarzeniu.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu, kobieta mocno się zmieniła

Dziennikarka zawiesiła swoją karierę i wycofała się z medialnego życia po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniak-Staraka. Od pogrzebu mężczyzny bardzo rzadko pokazywała się publicznie. Niedawno zrobiła wyjątek i pojawiła się na wernisażu "Realizm istotny".  Kobieta zaskoczyła wszystkich swoją obecnością, a jej mocno odmieniony wizerunek sprawił, że goście nie mogli oderwać od niej wzroku.

Dziennikarka pojawiła się na wydarzeniu ubrana w luźną, czarną sukienkę. Na wierzch założyła kamizelkę, również w tym kolorze. Całość stylizacji dopełniała ciemna biżuteria w postaci długiego wisiorka. Poza tym totalnej metamorfozie uległa jej fryzura. 

Agnieszka Woźniak Starak powoli wraca do siebie po śmierci męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Woźniak-Starak kojarzona jest z długimi, prostymi włosami w kolorze blond. Tym razem postanowiła postawić na loki. Wyglądała olśniewająco, a nowa fryzura okazała się strzałem w dziesiątkę. Goście wernisażu oraz przedstawiciele mediów nie mogli oderwać od dziennikarki wzroku.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Gwiazda powoli wraca do siebie po strasznej, rodzinnej tragedii. Nagła śmierć ukochanego męża była dla niej ciosem prosto w serce. Po tych wydarzeniach Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia zawodowego, a niedawno przekazano informację, że kobieta odmówiła prowadzenia kolejnej edycji programu "Azja Express". Pojawiły się jednak plotki, że w 2020 roku dziennikarka rozpocznie pracę w radiu. Podobno namówił ją do tego Kuba Wojewódzki.

- Od nowego roku wraca do pracy. Będzie pracowała w newonce.radio - miał przekazać informator dziennikarzom "Super Expressu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

źródło: ChilliZet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News