Spytali Dodę, czy w obliczu tragedii pogodzi się z Agnieszką Woźniak-Starak. Tak mocnej odpowiedzi nikt nie mógł przewidzieć

Spytali Dodę, czy w obliczu tragedii pogodzi się z Agnieszką Woźniak-Starak. Tak mocnej odpowiedzi nikt nie mógł przewidzieć Źródło: instagram.com/dodaqueen/ | instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak przed miesiącem straciła ukochanego męża. Według dziennikarzy i internautów takie sytuacje wyzwalają "ludzkość" i "człowieczeństwo" związane ze współczuciem drugiej osobie. Często zakopywany jest w takiej chwili topór wojenny między zwaśnionymi stronami, lecz czy jest taka możliwość w przypadku Dody i Agnieszki Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak i Doda nie lubią się od lat. Nie ma mowy nawet o tolerancji. Unikają się jak ognia i jeśli tylko mogą, wbijają szpilę znienawidzonej rywalce. Jednak dziś wszystko wygląda inaczej: dziennikarka cierpi po stracie swojego męża i być może to odpowiedni moment na zakończenie sporu.

Konflikt obu pań już od 6 lat przybierał na sile

Konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Szulim, wcale nie zaczął się od głośnej, rzekomej bójki w toalecie. Już wcześniej Doda uważała, że Szulim szuka tylko nadarzającej się okazji, by naśmiewać się z jej rodziny lub wypadków. Piosenkarka nadal nie wybaczyła gwieździe TVN, że jej redakcja zrobiła materiał o nieślubnym dziecku Pawła Rabczewskiego.

Potem doszło do tego naśmiewanie się z wypadku Dody, po którym długo musiała nosić kołnierz ortopedyczny. Skończyło się również przytykami w studiu TVN, a podczas emisji Szulim wraz z innymi obecnymi miała rzucać tekturową podobizną Dody. Tego było już za wiele. W 2014 roku na gali "Niegrzeczni" piosenkarka miała nie wytrzymać i pobić dziennikarkę za wszystkie krzywdy.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć, że Doda wyciągnie do niej rekę?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedna z dziennikarek podczas spotkania z Dodą postanowiła spytać się ją wprost o to, czy jest szansa na pogodzenie się w obliczu tragedii Agnieszki Woźniak-Starak.

- Wychodzenie z inicjatywą, żeby się pogodzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie i ja wiem, jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam, wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja nie chcę po prostu nic mówić. Niepotrzebne jest im teraz takie jakiekolwiek komentowanie - ucięła krótko piosenkarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Wygląda na to, że Doda dobrze wie, że Agnieszka Woźniak-Starak potrzebuje teraz czasu dla siebie i chwili na odpowiednie przeżycie żałoby. Wszystko wskazuje na to, że nie zanosi się, aby obie panie znów pojawiały się razem na korytarzach TVN. Dla Dody nie jest priorytetem, by koniecznie teraz, w tak trudnym momencie, wywlekać to, co miało miejsce w przeszłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Pomponik

Następny artykuł