Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała, wspomniała męża podczas audycji na żywo. Jej słowa zapadną w pamięć każdemu

Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała, wspomniała męża podczas audycji na żywo. Jej słowa zapadną w pamięć każdemu Źródło: YouTube Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak to osoba, która posiada ogromny bagaż doświadczeń. Niestety niektóre z nich są niezwykle bolesne. Dziennikarka podczas ostatniej audycji na żywo nie mogła się powstrzymać i powiedziała kilka słów o swoim tragicznie zmarłym mężu.

Słowa, które wypowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak trudno wyrzucić z pamięci. Wspomnienie jej tragicznie zmarłego męża miało miejsce podczas audycji prowadzonej przez dziennikarkę. To, co powiedziała, może wywołać łzy.

Dziennikarka przeżyła prawdziwą tragedię

Agnieszka Woźniak-Starak to osobowość medialna, którą mogliśmy poznać dzięki jej pracy w rozgłośniach radiowych oraz telewizji. W minionym roku cała Polska wraz z nią przeżywała wraz z nią zaginięcie jej ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak przepadł bez wieści podczas nocnej wyprawy motorówką. Po pięciu dniach ziścił się jeden z najczarniejszych scenariuszy.

Poszukiwania producenta filmowego zakończyły się znalezieniem jego zwłok w jeziorze Kisajno nieopodal Giżycka. Mężczyzna wypadł z motorówki i najprawdopodobniej został uderzony w głowę jedną ze śrub napędowych. To tragiczne zajście sprawiło, że Agnieszka Woźniak-Starak pogrążyła się w żałobie. Ostatnio podczas swojej audycji dziennikarka wspomniała swojego zmarłego męża w słowach, które na zawsze pozostają w pamięci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała i powiedziała coś, co wyciska łzy

Wygląda na to, że dziennikarka po ciężkich chwilach na stałe wróciła już do pracy. Prowadzi aktualnie swoją audycję "Life balance". Co tydzień zaprasza do niej gości, z którymi przeprowadza rozmowy. Podczas ostatniej z nich Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała swojego męża. Te słowa na długo pozostają w pamięci. 

Do swojej audycji dziennikarka zaprosiła Magdalenę Boczarską, z którą miały okazję się wcześniej poznać przy okazji produkcji filmu "Sztuka kochania". Aktorka grała w nim główną rolę. Producentem obrazu był natomiast Piotr Woźniak-Starak. Nie trzeba było długo czekać, aż temat rozmowy zszedł na współpracę tych dwóch kobiet. Został wówczas poruszony temat tragicznie zmarłego męża dziennikarki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie
2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że spotkała się ze swoim mężem nieprzypadkowo, a los zetknął ich ze sobą w pewnym celu. Było nim stworzenie filmu, który zmieni postrzegania świata przez Polaków. Nadmieniła również, że magiczny czas, jaki spędziła z mężem na planie pozostał w filmie "Sztuka kochania". Dziennikarka zdradziła, że w trudnych chwilach bardzo pomocne okazały się spacery po lesie i aktywność fizyczna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Emil Karewicz. Przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych będzie utrudnione przez epidemię koronawirusa
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Kasia Cichopek rozsierdziła wielu fanów. Runęła lawina bardzo nieładnych obelg w jej kierunku
  5. Bilans rośnie w szybkim tempie. Nowe przypadki koronawirusa w Polsce
  6. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News