Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła wpadkę
East News Bartosz Krupa
Irmina Jach - 17 Września 2020

Ogromna wpadka Woźniak-Starak w DDTVN. Ewa Drzyzga aż zamarła, nie mogła uwierzyć, że padły podobne słowa

Agnieszka Woźniak-Starak od niedawna jest współprowadzącą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Występuje na antenie ramię w ramię z doświadczoną prezenterką, Ewą Drzyzgą. Odświeżenie formuły programu i charyzmatyczny duet od razu przypadły do gustu telewidzom. Wydawać by się mogło, że doświadczone dziennikarki poradzą sobie świetnie. Tymczasem zaliczają wpadkę po wpadce.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały niedawno jako prowadzące program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Kobiecy duet przypadł do gustu widzom, posypały się liczne komplementy i słowa uznania. Trzeba przyznać, że kobiety wykonują swoją pracę na naprawdę wysokim poziomie. Niestety, formaty na żywo bywają stresujące, co skutkuje wpadkami.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła poważną wpadkę

Agnieszka Woźniak-Starak przez ostatni rok nie była aktywna zawodowo i unikała wystąpień publicznych. Powodem jej decyzji była nagła, tragiczna śmierć męża, Piotra Staraka. Przeżywszy żałobę, zdecydowała się na podpisanie umowy ze stacją TVN. Debiut na antenie wypadł całkiem dobrze. Wszystko wygląda jednak na to, że dziennikarka zamierza iść w ślady Jolanty Pieńkowskiej, która słynęła z komicznych wpadek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak, niesiona emocjami, powiedziała kilka słów za dużo. W porywie chwili zdradziła wielki sekret dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Wyraźnie zawiedziona plotkami przekazywanymi przez dziennikarza, zdecydowała się na spontaniczny komentarz. Trzeba przyznać, że przebiła ostatnią wpadkę Ewy Drzyzgi. Jej słowa wyjaśniły sytuację pomiędzy parą, która do tej pory nie zdecydowała się na ujawnienie swojego związku. Co ciekawe, chodzi o mężczyznę, z którym Agnieszka Woźniak-Starak pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Czy zdradziła sekret, którym podzielił się z nią w zaufaniu?

- Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN - wypaliła.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Polacy spożywają ją codziennie. Zdecydowanie niszczy organizm, pijąc ją nie mamy nawet pojęcia

Ewa Drzyzga, słysząc słowa koleżanki, zamarła. Nie mogła uwierzyć, że Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na tak szczere wyznanie. Wyraźnie nie wiedziała, co powiedzieć i jak się odnieść do słów współprowadzącej. Od pewnego czasu w tabloidach pojawiają się plotki o romansie Edwarda Miszczaka i dużo młodszej aktorki, Anny Cieślak. Podobno para spotyka się od ponad roku i planuje wspólne życie. Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło doniesień. Uważa się, że gwiazda "Na Wspólnej" chce w ten sposób uchronić się przed etykietką "dziewczyny dyrektora" i przed krzywymi spojrzeniami kolegów z planu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Polsat ostrzegł wszystkich Polaków. Po ich zjedzeniu mogą wystąpić objawy, wtedy pilnie musisz udać się do lekarza

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News