Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok

Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok Źródło: youtube.com

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda, której każdy krok jest bacznie obserwowany przez media. Po śmierci męża wszyscy przyglądają się jej żałobie i temu, jak sobie z tym wszystkim radzi. Celebrytka postanowiła podjąć męską decyzję i nie zamierza się z niej wycofywać.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego męża, Piotra, wycofała się z życia publicznego. Czas spędza na łonie natury w towarzystwie przyjaciół. Musiała jednak podjąć jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu.

Agnieszka Woźniak-Starak była zmuszona podjąć decyzję

Agnieszka Woźniak-Starak od momentu śmierci męża wycofała się z mediów, co nikogo nie dziwiło. Od sierpnia udzieliła tylko jednego poruszającego wywiadu i ograniczyła oficjalne wyjścia do minimum. Nie uświadczymy jej na ściankach - nie stanęła na niej, kiedy premierę miał film pt. "Ukryta gra", za produkcję którego odpowiedzialny był Piotr Woźniak Starak. Od śmierci partnera minęło już pół roku, dlatego sympatycy gwiazdy są ciekawi, kiedy zobaczą ją w telewizji.

Nie tylko fani coraz bardziej drążą temat - telewizja TVN również oczekiwała od Agnieszki Woźniak-Starak, aby określiła swoje stanowisko w kwestii powrotu na wizję. Osoby odpowiedzialne za ramówkę najchętniej obsadziłyby gwiazdę w "Dzień Dobry TVN", ponieważ celebrytka ma już doświadczenie i uwielbia prowadzić programy na żywo. Ta podjęła już decyzję.

Programy rozrywkowe nie wchodzą w grę, nie widzi na tę chwilę dla siebie miejsca w ramówce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anonimowy informator zdradza, że programy stricte rozrywkowe, np. popularne śniadaniówki, nie wchodzą na tę chwilę w grę. Agnieszka Woźniak-Starak musiała zasmucić swoją decyzją Edwarda Miszczaka, bowiem na temat swojego powrotu powiedziała stanowcze "nie". To dla niej jeszcze za wcześnie i poprosiła, aby na razie uszanować  jej zdanie. Postanowiono więc w dalszym ciągu na nią nie naciskać i dać jej tyle czasu, ile potrzebuje. Kiedy poczuje, że to właściwy moment, na pewno wejdzie w nowe projekty ze świeżą energią.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

- Stacja nie chce na nią naciskać, ale wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie - zdradził dziennikarzowi "Faktu" tajemniczy informator. Wygląda na to, że należy czekać, aż Agnieszka Woźniak-Starak będzie gotowa i pogodzi pracę z żałobą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News