Na premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka wydarzył się spektakularny moment. Wszyscy zalali się łzami

Na premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka wydarzył się spektakularny moment. Wszyscy zalali się łzami Źródło: youtube/tvnpl/

Nie tylko Agnieszka Woźniak-Starak zalała się łzami w czasie premiery ostatniego filmu Piotra. Wszyscy starali się trzymać na wodzy swoje emocje, jednak jeden spektakularny moment sprawił, że nikt nie potrafił dłużej dusić ich w sobie.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego męża zniknęła z mediów społecznościowych, chcąc w spokoju uporać się z żałobą. Sporym zaskoczeniem było dla wszystkich, gdy mimo złego samopoczucia pojawiła się na premierze jego ostatniego filmu. Chciała w ten sposób oddać hołd tragicznie zmarłemu ukochanemu i choć starała się nie dać ponieść emocjom, pewien moment sprawił, że w sekundę zalała się łzami. Nie była jedyną. 

Spektakularny moment na premierze ostatniego filmu Piotra. Nie tylko Agnieszka Woźniak-Starak zalała się łzami 

Choć od śmierci Piotra Woźniak-Staraka minęły już dwa miesiące, potworne zdarzenie wciąż wywołuje spore poruszenie wśród Polaków. Gdy wszyscy zaczęli już oswajać się z przykrym losem producenta, nadszedł dzień premiery "Ukrytej gry", nad którą mąż dziennikarki pracował nim doszło do wypadku. Wśród jego fanów, ale przede wszystkim bliskich, emocje narodziły się od nowa. 

Premiera miała być swego rodzaju upamiętnieniem Piotra, dlatego mimo wszystko nie zabrakło również owdowiałej celebrytki. Na jej twarzy malowało się wyraźne przygnębienie, a po ciepłych słowach rodziny i przyjaciół pojawiał się nieśmiały, choć wciąż pełen żalu, uśmiech. Zarówno Agnieszka, jak i wszyscy goście, starali się poskromić emocje i w ciszy i skupieniu obejrzeć ostatnie dzieło Piotrka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nadszedł jednak moment, w którym Ania Karwan, niebywała wokalistka, wykonała piosenkę "The Secret Game". Niebiański głos oraz przykre okoliczności, w jakich doszło do premiery sprawiły, że nikt nie był w stanie już dłużej dusić w sobie smutku. W jednej chwili wszyscy zalali się łzami, ale i skupili swój wzrok na gwieździe TVN oraz jej teściowej, które nie powstrzymując płaczu, starały się wzajemnie pocieszać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia - powiedziała wokalistka w wywiadzie z Faktem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWA niespodzianka w przekąsce z Auchana. Kobieta niemal zwymiotowała
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

Źródło: pomponik 

Następny artykuł