Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo, co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo, co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak ma trudności z dojściem do siebie po śmierci ukochanego męża. Zniknęła z życia publicznego i nie wiadomo, kiedy wróci do pracy. Teraz pojawiły się na jej temat druzgocące doniesienia.

Agnieszka Woźniak-Starak w 2016 roku wzięła ślub z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Nie wiedziała, że ich małżeństwo skończy się tak szybko z powodu przedwczesną śmierć męża. Podobno dziennikarce trudno dojść po siebie po tragicznych wydarzenia na jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starak ciężko znosi stratę męża

41-latka nie przeżywa żałoby samotnie. Sama nie tak dawno temu poinformowała, że może liczyć na wsparcie najbliższych, rodziny i przyjaciół. To właśnie oni pozwalają utrzymać Agnieszce Woźniak-Starak równowagę psychiczną. Dziennikarka nie ukrywa, że bez ich wsparcia byłoby jej wyjątkowo ciężko.

Rodzice Piotra przeżywają żałobę na Sycylii, natomiast jego żona zaszyła się w domu. Tam otacza się swoimi ukochanymi psami, których obecność ma dla niej cechy terapeutyczne. Doniesienia na jej temat są tragiczne - dziennikarka na chwilę obecną zrezygnowała z pracy TVN i z prowadzenia kolejnej edycji popularnego reality show "Big Brother". Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy wróci do pracy. Psycholog Małgorzata Ohme powiedziała, że trudno powiedzieć, kiedy dziennikarka wyjdzie z dołka.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wpis na Instagramie, w którym podziękowała bliskim za wsparcie. Wśród nich wymieniła Krzysztofa Tereja z  założonego przez Piotra Woźniaka-Staraka "Watchout Studio" oraz swoją szefową - Kasię M. Ponadto życzyła powodzenia obecnym prowadzącym "Big Brother" - zastępującą ją Gabrielę Drzewiecką, a także Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie jest z nią dobrze - gwiazda sama przyznała, że nie da rady wstawić na Instagrama zdjęcia swojego męża, bo to ponad jej siły - dlatego umieściła w poście zdjęcie magnolii, którą dostała w prezencie. Ponadto dziennikarka sama nie wie, czy kiedykolwiek wróci do życia publicznego, bo możliwe, że nawet nie planuje już dalszego prowadzenia Instagrama.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
 
2. Pilne ostrzeżenie Polsatu! Setki powalonych drzew to nie koniec, sytuacja jeszcze się pogorszy, będzie wiało 100km/h

- Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. [...] Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne - pisała na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Małgorzata Rozenek jest zrozpaczona. "Straciła nadzieję"
  5. Młoda kobieta dziś wygląda jak własna babcia. Jej najnowsze zdjęcie przeraża, wszystko przez jeden zły nawyk
  6. Kotlety mielone zrobione według tego przepisu zachwyciłyby nawet Magdę Gessler. Sekretem jest jedna przyprawa

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News