Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu Źródło: Screen/ Instagram/ @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie komentowała sprawy najpierw zaginięcia, potem śmierci swojego męża, Piotra Woźniak-Staraka. Usunęła się w cień, nie wypowiadała się publicznie. Teraz pożegna zmarłego w wyjątkowych okolicznościach.

Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się ostatnio z olbrzymią tragedią. Jej mąż, słynny producent filmowy Piotr Woźniak-Starak, zginął w tragicznym wypadku - wypadł z łodzi podczas rejsu po jeziorze Kisajno. Odkąd do mediów przedostała się informacja o wypadku i ruszyła akcja poszukiwawcza, dziennikarka nie komentowała sprawy. Milczała także po odnalezieniu ciała. 

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie

Dziennikarka TVN dopiero niedawno przerwała milczenie i opublikowała wzruszający komentarz w mediach społecznościowych. Było to swoiste pożegnanie, ale chyba przede wszystkim podziękowanie dla wszystkich osób, które dodawały jej w trudnych chwilach otuchy. 

- Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Teraz także ma pojawić się publicznie podczas wyjątkowego wydarzenia. To będzie specjalne, symboliczne uhonorowanie i pożegnanie zmarłego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni

16 września rozpoczyna się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, podczas których wręczana jest jedna z najbardziej prestiżowych polskich nagród filmowych - Złote Lwy. Jednym z ważniejszych punktów imprezy jest premiera filmu "Ukryta gra". Dwutygodnik "Flesz" poinformował, że z tej okazji na Festiwalu pojawi się Agnieszka Woźniak-Starak.

- Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża na premierze jego najnowszego filmu pt. "Ukryta gra". Premiera ostatniej produkcji Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - napisano w gazecie. 

Rzeczniczka prasowa gdyńskiego festiwalu, Magdalena Jacoń, potwierdziła, że chęć obecności na premierze zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Obraz reżyserowany przez Łukasza Kośmickiego to ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka. Zmarły miliarder odpowiadał też za m.in. świetnie przyjętych przez krytykę "Bogów" i "Sztukę kochania". "Ukryta gra" to film z międzynarodową obsadą: na ekranach zobaczymy między innymi Billa Pullmanam Lottę Verbeek i Roberta Więckiewicza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać
  4. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  5. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

Źródło: Plotek

Następny artykuł