Będzie się działo, wróci w wielkim stylu, ale nie do telewizji! Agnieszka Woźniak-Starak podjęła przełomową decyzję

Będzie się działo, wróci w wielkim stylu, ale nie do telewizji! Agnieszka Woźniak-Starak podjęła przełomową decyzję Źródło: youtube/ Magazyn Gala/

Agnieszka Woźniak-Starak w końcu podjęła przełomową dla swojej przyszłości zawodowej decyzję. Informacje w tej kwestii dotarły do mediów i mogą wywołać naprawdę skrajne emocje. Fani z pewnością się tego nie spodziewali.

Agnieszka Woźniak-Starak oddaje się żałobie i od śmierci ukochanego męża, nie pojawia się na salonach. Na palcach jednej ręki można policzyć jej publikacje w mediach społecznościowych czy publiczne wyjścia, co w każdym przypadku było wyjątkiem powiązanym ze zmarłym. Prezes stacji, z którą wdowa była związana, swego czasu oficjalnie poinformował, że Agnieszka robi sobie przerwę od pracy i wróci, gdy tylko poczuje się na siłach. Od tego momentu dalsze losy zawodowe celebrytki stały pod wielkim znakiem zapytania i nie było pewne, kiedy i czy w ogóle, wróci na łamy programów telewizyjnych. Teraz media donoszą, że wdowa podjęła już decyzję. 

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła przełomową decyzję. Wraca do pracy, ale nie do telewizji

Jak podaje portal NaTemat, powołując się na doniesienia Super Expressu, owdowiała po Piotrze Woźniak-Staraku dziennikarka w końcu zdecydowała, jak potoczą się jej dalsze losy w show-biznesie. Do momentu tragicznej śmierci producenta Agnieszka spełniała się na planie rozmaitych programów TVN. Odkąd zaszyła się w domowym zaciszu, by uporać się ze stratą, nie było pewne czy kiedykolwiek wróci do pracy. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ 

Nieoficjalnie mówiono, że celebrytka nie chce już pracować w telewizji, jednak sama zainteresowana nie komentowała plotek. Dopiero teraz media obiegła informacja jakoby Agnieszka podjęła decyzję, że od nowego roku znów zaczyna działać zawodowo. Choć do pracy wraca, dokładnie tak jak spekulowano, nie chce już być gwiazdą telewizji. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Bliska osoba z otoczenia Woźniak-Starak zdradziła dla SE.pl, że już za kilka tygodni dziennikarka zawita w Newonce.radio, gdzie będzie prowadziła własną audycję, której motywem przewodnim będą kobiece tematy. Okazuje się, że to wieloletni kolega Kuba Wojewódzki rzekomo miał zmotywować ją do podjęcia takiej decyzji. On sam prowadzi we wspominanym radiu własną audycję i podobno uznał, że to pozwoli Agnieszce stanąć na nogi i rozpocząć zupełnie nowy rozdział w życiu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: na temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News