Dziennikarze dotarli do tajemnic grobu męża Agnieszki Woźniak-Starak. Gdy ruszyło śledztwo ws. ekshumacji, wszystko nagrali

Dziennikarze dotarli do tajemnic grobu męża Agnieszki Woźniak-Starak. Gdy ruszyło śledztwo ws. ekshumacji, wszystko nagrali Źródło: .

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi naprawdę trudny czas po stracie ukochanego męża. Sytuacji z pewnością nie poprawia burza wokół ponoć nielegalnego pochówku i ciągła dyskusja o grobie. Dziennikarze dotarli do miejsca, w którym zostało złożone ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż unika mediów i nie reaguje na negatywne komentarze w kwestii pogrzebu jej ukochanego. Już kilka dni po żałobnej ceremonii media o biegły informacje, jakoby rodzina milionerów nielegalnie pochowała zmarłego producenta filmowego na terenie swojej mazurskiej posiadłości. Wszczęto śledztwo, a w tym czasie dziennikarze pojawili się na miejscu, w którym znajduje się jego grób. 

Agnieszka Woźniak-Starak opłakuje męża, a dziennikarze docierają do tajemnic grobu 

Piotr Woźniak-Starak zginął w połowie sierpnia, wypadając z motorówki na jeziorze Kisajno. Akcja poszukiwawcza, przeprowadzanie sekcji zwłok i ceremonie pogrzebowe zdawały się trwać w nieskończoność, co nie dawało pogrążonym w żałobie bliskim chwili wytchnienia i spokojnego uporania się ze stratą. Gdy wszyscy myśleli, że rodzina w końcu zazna spokoju, media obiegły informacje o ponoć nielegalnym pochówku. 

Ciało znanego producenta zostało złożone na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie, czyli poza cmentarzem. Jak donosi "Super Express", dziennikarze pojawili się na miejscu, a już po chwili zewsząd zaczęły napływać nagrania i zdjęcia ukazujące grób milionera. Tajemnica o rzeczywistym miejscu spoczynku tragicznie zmarłego wyszła na jaw.

Nagrobek z kamienia na środku ogrodu, a nad nim łuk z pnących roślin. Widok jest naprawdę przykry, jednak to na jego podstawie sanepid nabrał podejrzeń, jakoby pochówek był nielegalny. Z przekazywanych do mediów informacji wynika, że Starakowie dostarczyli niezbędne dokumenty potwierdzające, że zwłoki zostały złożone w katakumbach, zgodnie z prawem polskim. Sanepid zakłada dwie teorie mówiące, że ciało tak naprawdę znajduje się w grobowcu nadziemnym oraz że katakumby nie spełniają nałożonych wymogów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dojdzie do ekshumacji? 

Portal podaje, ze wszczęte śledztwo ma za zadanie jednoznacznie ujawnić, czy pogrzeb milionera był legalny. Odpowiednie organy wnikliwie sprawdzają wszelkie dane, które przybliżają ich do prawdy. Specjaliści podtrzymują, że w przypadku, gdy śledztwo wykaże nielegalny pochówek, trumna zostanie przeniesiona w inne miejsce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- To nie może być zwykły rów wykopany łopatą w ziemi. Muszą być murowane co najmniej z trzech stron, mieć specjalną niszę - tłumaczył dyrektor olsztyńskiego sanepidu Janusz Dzisko. 

Rodzina Staraków nie zdecydowała się na publiczny komentarz w całej sprawie, chcąc zapewne pozostawić ją jak najbardziej prywatną.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News