Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo Źródło: youtube/ Wideoportal/

Agnieszka Woźniak-Starak niespodziewanie przerwała milczenie. Fani nie mogli uwierzyć, gdy w sieci pojawiła się utworzona przez nią relacja na żywo. Celebrytka chciała tym pokazać coś bardzo ważnego.

Agnieszka Woźniak-Starak od momentu tragicznej śmierci swojego ukochanego, zaledwie kilkukrotnie pojawiła się w blasku fleszy czy opublikowała coś w mediach społecznościowych. Choć najwięksi fani ciężko znoszą tę ciszę, starają się uszanować żałobę i nie dociekają nowinek z jej życia. Tym większym zaskoczeniem dla nich było, gdy gwiazda utworzyła w mediach relację na żywo. 

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie 

Ten rok jest dla gwiazdy TVN wyjątkowo koszmarny. Udając się na Mazury z nadzieją na chwilę odpoczynku od natłoku pracy, nie podejrzewała, że straci męża. To właśnie tam, a dokładniej na jeziorze Kisajno, w nocy z 17 na 18 sierpnia zginął Piotr Woźniak-Starak. Od tego momentu Agnieszka zaszyła się w domowym zaciszu i próbowała poradzić sobie z żałobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na przestrzeni ostatnich miesięcy kilkukrotnie pojawiła się publicznie czy zabrała głos w sieci. Jednym z wyjątków była premiera ostatniego filmu Piotra "Ukryta Gra", podczas której celebrytka i teściowa nie powstrzymywały łez. Od ostatniej publikacji Agnieszki na Instagramie minęło już kilka tygodni, dlatego internauci nie spodziewali się, że utworzy ona na swoim profilu relację na żywo. 

Miała jednak ku temu bardzo ważny powód, bowiem tym właśnie sposobem chciała pokazać, że wspiera Olgę Tokarczuk przy odbiorze Nagrody Nobla. To jednak nie na przesłankach wszyscy skupili swój wzrok, a na samej aktywności Woźniak-Starak. Do fanów celebrytki znów wróciła nadzieja, że niebawem z powrotem zagości na antenie TVN. 

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

Trudno jednak przewidzieć, czy rzeczywiście tak się stanie, gdyż prezes stacji niedawno poinformował, że Agnieszka wróci na łamy programów dopiero, gdy poczuje się na to gotowa, a tymczasem jak wyznała ona sama, nie planuje tego w najbliższym czasie. 

instagram/aga_wozniak_starak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Żona Piotra Adamczyka przekazała radosną nowinę! Plotki krążyły od dawna, teraz wszystko jest jasne

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News