Mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał wypadek. Mamy zdjęcia

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał wypadek. Mamy zdjęcia Źródło: Instagram / Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile i musi skupić się na opiece nad swoim mężem. Piotr przeżył wypadek, a zdjęcia szybko trafiły do sieci.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim Instastories film, który wyglądał naprawdę niepokojąco. Widzimy na nim popularnego milionera-celebrytę Piotra Staraka, który przeżył poważny wypadek. Teraz ukochana żona musi się nim zająć, gdyż ma problemy z poruszaniem się. 

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała film z mężem o kulach. Piotr Starak miał wypadek

Do tej pory nieznane są dokładnie okoliczności wypadku Piotra Staraka, choć niektóre media, a także internauci podejrzewają, że może to mieć coś wspólnego z szaloną wycieczką, którą para wraz z przyjaciółmi odbyła motorówką na jednym z mazurskich jezior. Zanim zdjęcia po wypadku pojawiły się na Instagramie gwiazdy, Piotr Starak miał nogę całą - bez śladu gipsu. Wyraźnie dobrze się bawił, co było widać na zdjęciach, gdzie popisywał się przed znajomymi swoją sprawnością fizyczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odwiedził ukochaną z nogą w gipsie

Następnego dnia-  już z gipsem na nodze - Piotr Starak przyjechał do swojej ukochanej, aby towarzyszyć jej podczas treningu, który Agnieszka odbyła wraz z Anną Lewandowską. Obie gwiazdy spędzały wspólnie czas ćwicząc aerobowo, a Piotr Starak przyglądał się ich zmaganiom z unieruchomioną kończyną. Zaledwie kilka godzin później para razem udała się na imprezę urodzinową. Piotr Starak właśnie ukończył 39 lat.

Agnieszka na swoim Instastories śmiała się ze swojego męża, który w tak niefortunny sposób rozpoczyna kolejny rok życia. Internauci życzyli Starakowi wszystkiego najlepszego i, co w tej sytuacji jest zrozumiałe, dużo zdrowia. 

Fot. Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Gdy Beata Tyszkiewicz wyszła na balkon, pod nim stali fani, którzy zrobili coś wzruszającego. Potem słuch o niej zaginął
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  8. Michał Wiśniewski bezskutecznie błaga o pomoc. Zostało 11 dni, Oliwier walczy o życie. Lekarze: "Sytuacja jest krytyczna"
  9. Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News