2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce Źródło: Screen/Youtube/Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak nadal bardzo przeżywa rodzinną tragedię. Musi uporać się z tym, że straciła ukochanego męża. Teraz, 2 miesiące od jego śmierci, szczerze opowiedziała o swoich uczuciach.

Agnieszka Woźniak-Starak 2 miesiące po tragicznym wypadku motorówki, w którym zginął jej ukochany mąż, zdecydowała się podzielić swoimi odczuciami na temat tego przykrego wydarzenia. Słowa prezenterki TVN-u są niezwykle wzruszające. 

Agnieszka Woźniak-Starak otoczona miłością 

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywała ostatnio niewyobrażalnie trudny czas. Jej ukochany Piotr Woźniak-Starak, zginął w dramatycznych okolicznościach. Teraz celebrytka mimo żałoby usiłuje wrócić do życia. Swoje myśli skupia na pracy. 

Gwiazda podzieliła się tym, jak się obecnie czuje i przyznała, że jest otoczona miłością najbliższych. Bardzo wzruszają ją również słowa otuchy od nieznajomych. Wszystko to sprawia, że ma siłę, by pozbierać się po tej tragedii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wzruszające słowa celebrytki 

Agnieszka Woźniak-Starak przyznaje, że ma wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy o nią dbają i pomagają jej przetrwać te trudne chwile. Zarówno rodzice jej tragicznie zmarłego męża, jak i przyjaciele, łączą się z nią w bólu i sprawiają, że nie czuje się z tym wszystkim sama.

Dodatkowo gwiazda może liczyć na ogrom wsparcia ze strony fanów. Internauci wysyłają jej wyrazy współczucia i miłości wszelkimi możliwymi kanałami komunikacji.  Zapewniają prezenterkę, że ciepło myślą o niej i o całej jej rodzinie. Starają się dodać jej otuchy, chociaż zdają sobie sprawę, że słowa niczego nie zmienią w tej sytuacji. 

Wdowa po Piotrze Woźniak-Staraku po 2 miesiącach od tragedii zabrała głos i szczerze odpowiada na wszelkie komentarze. Docenia troskę fanów i dziękuję im za to, że w każdej chwili może na nich liczyć. 

- Dziękuję, może słowa nie wyleczą, ale takie słowa na pewno pomagają - napisała w odpowiedzi do posta jednej z internautek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Ja to naprawdę czuję. Dziękuję - skomentowała długą i piękną wypowiedź pana Huberta, który zapewniał celebrytkę, że na tym świecie jest jeszcze wielu dobrych ludzi, którzy chcieliby dodać siłę Agnieszce Woźniak-Starak w obliczu tej tragedii. 

Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News