Agnieszka Woźniak-Starak dostała prezent od teściowej. Jego wartość to ponad 30 milionów, usiądziecie z wrażenia

Agnieszka Woźniak-Starak dostała prezent od teściowej. Jego wartość to ponad 30 milionów, usiądziecie z wrażenia Źródło: youtube/20m2/

Agnieszka Wożniak-Starak żyje w dobrych stosunkach ze swoją teściową, dlatego nietrudno się dziwić, że dostała od niej prezent, dzięki któremu może robić to, co kocha najbardziej. Trzeba jednak przyznać, że o takim podarunku marzyłaby niejedna osoba.

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie mogła narzekać na relacje z mamą swojego ukochanego. Obie od razu złapały świetny kontakt i śmiało można rzec, że zostały prawdziwymi przyjaciółkami. Długie rozmowy oraz wspólne wypady stały się nieodzownym elementem ich życia. Milionerka ceni swoją synową nie tylko jako kobietę spełniającą się zawodowo, ale przede wszystkim jako życiową miłość jej syna. Z tej okazji postanowiła ofiarować Agnieszce coś naprawdę wyjątkowego i zdumiewająco drogocennego.  

Agnieszka Woźniak-Starak dostała od teściowej nieprawdopodobny prezent. Jego cena zwala z nóg 

Żona zmarłego Piotra Woźniak-Staraka od razu złapała nić porozumienia z jego mamą. Jak wiadomo, Anna Woźniak-Starak słynie nie tylko z posiadania zatrważającego majątku, ale również ze swojej pasji do kolekcjonowania cennych dzieł sztuki i wielu luksusowych nieruchomości. Ponieważ Agnieszka od pierwszych chwil wydała się jej niezwykle bliska, gdy tylko doszło do ślubu z Piotrem, teściowa postanowiła podarować dziennikarce jedną ze swoich nieruchomości i to nie byle jaką, jest to bowiem apartament na Manhattanie wart 30 milionów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od teraz może robić to, co kocha najbardziej 

Okazuje się, że milionerka miała szczególny powód, by podarować swojej synowej taki prezent. Gwiazda TVN-u od zawsze kocha modę, a zakupy nieustannie wypełniają jej wolny czas. Woźniak-Starak wpadła zatem na pomysł, że własny apartament w Nowym Jorku będzie dla niej wprost idealny, bowiem od teraz Agnieszka będzie mogła krążyć po najbardziej luksusowych sklepach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

- Kupowanie nieruchomości to prawdziwa pasja mamy Piotra. Wynajduje perełki na całym świecie. Gdy znalazła apartament w Nowym Jorku, stwierdziła, że jest wprost wymarzony dla Piotra i jego żony. Aga interesuje się modą, więc będzie mogła teraz spędzać na zakupach w Nowym Jorku tyle czasu, ile jej się spodoba - czytamy na portalu Begio.pl.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

Źródło: begio 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News