Przełom w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Wyjawiła długo skrywane szczegóły

Przełom w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Wyjawiła długo skrywane szczegóły Źródło: Instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do siebie po tragicznej śmierci ukochanego męża. Niedawno wyjawiła szczegóły sekretu, który skrywała przed fanami.

Agnieszka Woźniak-Starak długo ukrywała się przed światem po tym, jak w tragicznych okolicznościach straciła ukochanego męża - Piotra Woźniaka-Staraka. Niedawno na jaw wyszedł skrywany przez gwiazdę sekret, wielbiciele są poruszeni tym wyznaniem.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję

Popularna dziennikarka zniknęła na długo z show-biznesu. Gwiazda wycofała się w cień po śmierci męża, który zginął na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Zrozpaczona kobieta boleśnie przeżyła nagłe odejście ukochanego, odeszła z pracy i zniknęła z mediów. Gwiazda schowała się w polskich górach, gdzie z pomocą rodziny i przyjaciół powoli dochodziła do siebie.

Niedawno fani dziennikarki zauważyli, że kobieta czuje się lepiej. Agnieszka Woźniak-Starak znów zaczęła publikować na swoich mediach społecznościowych oraz coraz częściej pojawiać się na branżowych wydarzeniach. Ogłosiła również, że ma zamiar wrócić do pracy, ale na razie omija telewizję. Przyjęła propozycję, by poprowadzić swoja audycję na antenie rozgłośni Newonce.radio. Nikt nie znał jednak szczegółów, a sama dziennikarka długo milczała na ten temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową audycję na antenie radia "Newonce"

Teraz w mediach pojawiły się oficjalne informacje o nowym programie Agnieszki Woźniak-Starak. Premiera audycji zaplanowana jest na środę 11 marca, fani będą mogli posłuchać dziennikarki na antenie od godziny 16. Program nazywa się "Life Balance", a gwiazda będzie w nim poruszać tematy równowagi w życiu, ekologii i harmonii. Według zapowiedzi stacji, na antenie pojawią się również goście.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z samego rana, niestety nie przeżyli. Okropna nagła śmierć

2. ”Królowe życia”: Rafał i Gabriel nie są już razem. Jeden z nich został przyłapany z innym

Jak spekulują media, pierwszym gościem nowej audycji Agnieszki Woźniak-Starak ma być aktorka Magdalena Boczarska. Kobieta zagrała główną rolę w filmie "Sztuka kochania", który wyprodukowany był przez zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Panie przyjaźnią się od dawna, dlatego takie wsparcie w trakcie premiery nowego programu, byłoby na pewno nieocenioną pomocą dla dziennikarki. Fani już nie mogą się doczekać jej radiowego debiutu.

- To jest bardzo dobra wiadomość i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Będę słuchać - skomentowała jedna z internautek.

- Bardzo się cieszę! Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą. Będę słuchała na pewno - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w Polsce
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Wszyscy Polacy mieli nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje
  4. Takiej pomidorowej jeszcze nie jedliście: zupa ze smażonych pomidorów. Można zrobić na rosole
  5. W sieci pokazał się filmik Dagmary z Królowych życia. Niesamowite, co na nim wyczynia z Jackiem
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News