Wydało się, z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w górach. Teraz będą spełniać kolejne marzenie, Piotr byłby szczęśliwy?

Wydało się, z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w górach. Teraz będą spełniać kolejne marzenie, Piotr byłby szczęśliwy? Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak ostatniego sylwestra spędziła w ukochanych górach. Okazało się, że była tam z przyjacielem, a teraz on będzie pomagał w spełnieniu jej wielkiego marzenia. Wiele osób zastanawia się, co pomyślałby o tym Piotr.

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła przez prawdziwą traumę po tragicznej śmierci swojego męża na jeziorze Kisajno. W sylwestra postanowiła się odciąć od tętniącej życiem Warszawy i udała się w kochane góry. Spędziła tam czas ze swoim przyjacielem, który obiecał jej pomóc w spełnieniu jej wielkiego marzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła sylwestra z przyjacielem

Przyjacielem gwiazdy okazał się Sebastian Karpiel-Bułecka znany z zespołu Zakopower. Okazuje się, że często spotykał się z Agnieszką i Piotrkiem, przychodząc na spotkania wraz z żoną Pauliną. Gdy dowiedzieli się o dramacie przyjaciółki, zdecydowali się jej pomóc, żeby nie czuła się samotna w sylwestra. Dlatego też zaprosił ją do swojej chaty w górach.

- Spotykaliśmy się w Zakopanem z Agnieszką i Piotrem. On był kimś wyjątkowym. Wniósł do naszego życia dużo dobra i pozytywnej energii - mówił Karpiel-Bułecka w wywiadach. Teraz miał pójść o krok dalej i obiecał jej spełnienie ważnego marzenia.

Przyjaciel chciałby, aby Agnieszka Woźniak-Starak spełniła swoje marzenie. Piotr Woźniak-Starak byłby szczęśliwy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak wspominała, że chciałaby zamieszkać z kilkoma psami w domku w górach. Właśnie w realizacji tego pomysłu chciałby pomóc wokalista, który planuje znaleźć odpowiednie miejsce na zbudowanie domku. Ponadto przyznał się do swojego pozamuzycznego hobby, o którym mało wie. Okazuje się, że piosenkarz Zakopower pasjonuje się architekturą i projektowaniem.

- Architektura jest odskocznią od grania. Muzyka to bałagan, a zajmując się projektowaniem, jestem sam ze sobą, odcinam myśli, przenoszę się w inny świat. Skończyłem dom dla mojego kolegi, teraz czas na kolejny projekt - mówił Karpiel-Bułecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Więził, bił i gwałcił własną córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci, po 20 latach stała się najbardziej nieoczekiwana rzecz

Muzyk wykona również projekt dla Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak z racji, że znał Sebastiana Karpiel-Bułecke, zapewne byłby szczęśliwy, że jego bliski przyjaciel wspiera Agnieszkę w trudnych chwilach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News