Emisja miała być dopiero jutro, ale cenne informacje już wyciekły. Materiał po śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak rozdziera serce

Emisja miała być dopiero jutro, ale cenne informacje już wyciekły. Materiał po śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak rozdziera serce Źródło: Instagram/pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wycofała się z blasku reflektorów. Niewiele rozmawiała z mediami, zaprzestała aktywności w mediach społecznościowych oraz zrezygnowała z prowadzenia programu "Big Brother". Już jutro w Dzień Dobry TVN ma zostać wyemitowana pierwsza rozmowa z wdową po znanym producencie filmowym. Do sieci wyciekła jej treść.

Agnieszka Woźniak-Starak głęboko przeżywa żałobę po mężu, Piotrze Woźniak-Staraku, który zginął tragiczną śmiercią na jeziorze Kisajno latem tego roku. Młody mężczyzna poza zrozpaczoną żoną zostawił również prężnie rozwijające się studio filmowe. Ostatnio odbyła się premiera jego ostatniego projektu - filmu "Ukryta gra". Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła przerwać milczenie i po długiej przerwie od rozmów z mediami uchyliła rąbka tajemnicy przed Dorotą Wellman. Choć materiał miał się pokazać jutro, jego treść już wyciekła do sieci. 

Agnieszka Woźniak-Starak odpowie na pytania dot. Watchout Studio

Okazuje się, że Dorota Wellman zapytała Agnieszkę Woźniak-Starak, co po śmierci jej męża stanie się z jego studiem filmowym. Wdowa wyraziła przekonanie, że studio doskonale poradzi sobie bez Piotra Woźniak-Staraka dzięki temu, że jego współzałożyciel, Krzysztof Terej, bardzo dokładnie znał wizję jej męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić - powiedziała Dorocie Wellman wdowa po producencie filmowym.

Jeden z projektów nie zostanie już zrealizowany

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała Dorocie Wellman, że chociaż Watchout Studio z pewnością poradzi sobie bez Piotra Woźniak-Staraka, istnieje jeden projekt, który już nigdy nie zostanie zrealizowany. Miało chodzić o debiut reżyserski Woźniak-Staraka, który od zawsze był jego marzeniem. Jego wizja była jednak na tyle unikalna i indywidualna, że wątpliwe jest, aby komukolwiek innemu udało się odpowiednio ją zrealizować. Szkoda, bo wnioskując ze słów Agnieszki Woźniak-Starak, byłby to fascynujący film w gwiazdorskiej obsadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

- Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał był jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł "Czarne serca", takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział - powiedziała Dorocie Wellman Agnieszka Woźniak-Starak.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: jastrząb post

Następny artykuł