Woźniak-Starak pije "na hejnał" i wypływa kajakiem. Tłumaczenia co do zawartości butli powalają

Woźniak-Starak pije "na hejnał" i wypływa kajakiem. Tłumaczenia co do zawartości butli powalają Źródło: youtube/tvnpl

Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana w niezręcznej sytuacji na skraju legalności. Wypiła zawartość butelki "z gwinta", a potem wsiadła do kajaka i zaczęła wiosłować wzdłuż rzeki. Dziennikarka tłumaczyła się z zawartości butelki.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio przeżywa rozkwit popularności za sprawą programu Big Brother, który prezenterka TVN prowadzi. Dlatego też celebrytka nie może odpędzić się od ciekawskich obiektywów paparazzich. Ostatnio złapano ją, jak wypijała z butelki nieznaną zawartość, a potem pływała kajakiem. Czyżby popełniła wykroczenie?

Agnieszka Woźniak-Starak na skraju legalności. Tajemnicza zawartość butelki

41-latka będąc na kajakach piła "z gwinta" z butelki Prosecco. Jednak jak sama się zarzeka, w butelce wcale nie było alkoholu.

- Absolutnie zgadzam się z tym, że nie można pić alkoholu na wodzie. Jestem też zwolenniczką ekologicznych rozwiązań, więc napełniam szklane butelki wodą, żeby nie korzystać z plastikowych. Precz z plastikiem! - powiedziała w wywiadzie dla Faktu.

Tłumaczenie wydaje się mało prawdopodobne, gdyż jest możliwość kupna wody w szklanych butelkach. Dla gwiazdy kupno takiej butli raczej nie jest poważnym wydatkiem. Nie pomaga również fakt, że na zdjęciach towarzyskiego wypadu, widać jak jedna z koleżanek prezenterki pije z butelki od piwa.

Jednak nawet jeśli gwiazda nie kłamie, picie "z gwinta" jest uważane za niezbyt eleganckie. Tym bardziej nie przystoi 41-letniej celebrytce. Woda mogła być przelana choćby w bidon - Agnieszka Woźniak-Starak nie tylko wyszłaby bardziej elegancko, ale nadałaby swojemu wizerunkowi sportowego sznytu. Tak pozostały jedynie tłumaczenia.

Co mogłoby grozić celebrytce, gdyby w butelce był alkohol? Konsekwencje są poważne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytka chwilę po opróżnieniu zawartości butelki po prosecco wsiadła w kajak i machała wiosłami po rzece znanej jako Krutynia. Gdyby złapała ją Straż Rybacka i okazałoby się, że Woźniak-Starak jest pod wpływem alkoholu, mogłaby zarobić niemały mandat. Jednak nie to jest największy problemem.

Jak gwiazda sama przyznała, wypływanie na wodę pod wpływem alkoholu jest bardzo niebezpiecznym procederem. Według policyjnych statystyk, w ubiegłym roku z tego powodu na polskich wodach zginęło 126 osób. Dlatego miejmy nadzieję, że prezenterka TVN nie kłamie i w butelce faktycznie znajdowała się woda.

Źródło: screen/Fakt24

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu