Spędził ze Starakami święta. Teraz ujawnia informacje, które rodzina długo trzymała w tajemnicy

Spędził ze Starakami święta. Teraz ujawnia informacje, które rodzina długo trzymała w tajemnicy Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem w trakcie realizacji filmu "Ukryta gra" zaprosili do siebie odtwórcę głównej roli, znakomitego aktora Billa Pullmana. Spędził z nimi święta, teraz ujawnił kilka ich sekretów.

Agnieszka Woźniak-Starak była szczerze wzruszona podczas premiery filmu "Ukryta gra", który był ostatnim dziełem wyprodukowany przez jej niedawno zmarłego męża. Teraz udało się zadać kilka pytań odtwórcy głównej roli, który spędził ze Starakami Święta Wielkanocne.

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła święta nie tylko z mężem, ale też z gwiazdorem z "Ukrytej gry"

Żona Piotra Woźniak-Staraka pół roku temu zamieściła wpis na Instagramie, w którym pochwaliła się wyjątkowym spotkaniem z Billem Pullmanem, który był dla niej niezwykle ważną postacią. Był jednym z pierwszych aktorów, jakich zobaczyła na srebrnym ekranie.

- "Kosmiczne jaja - Spaceballs" to był chyba pierwszy film, na którym byłam w kinie. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że 30 lat później spędzę Wielkanoc z kapitanem Lone Starr to chyba bym umarła. Kochani, razem z fantastycznym Billem Pullmanem życzymy Wam Wesołych Świąt! - pisała w ubiegłoroczną Wielkanoc, Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Niedawno miała miejsce gala z okazji premiery "Ukryta gra". Tak znakomita postać nie mogła umknąć uwadze polskich dziennikarzy, którzy wypytywali go o codzienne życie Staraków.

Główna gwiazda "Ukrytej gry" zdradza sekrety Staraków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pullman ujawnił wszystkie informacje, którymi rodzina nie chwaliła się w mediach. Na jaw wyszło, że Agnieszka Woźniak-Starak oraz jej mąż Piotr spędzali Wielkanoc w tradycyjnych, górskich chatach w Zakopanem. Bawili się przy góralskiej muzyce, która bardzo przypadła Billowi Pullmanowi do gustu. Pochwalił się tym, że poznał Sebastiana Karpiela-Bułeckę z zespołu Zakopower, który najprawdopodobniej bawił się wraz ze Starakami.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Aktor bardzo dobrze wspomina Piotra Woźniak-Staraka. Pullman przyznał, że producent filmu był osobą bardzo postacią, która świetnie współpracowała z resztą osób zaangażowanych w tworzenie "Ukrytej gry". Ponadto, okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak w spokojniejszych momentach przychodziła na plan i realizowała dokument z powstawania filmu, osobiście przeprowadzając rozmowy z aktorami i innymi pracownikami planu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

Źródło: Fakt

Następny artykuł