Po wielu dniach jest oficjalne oświadczenie Agnieszki Woźniak-Starak ws. śmierci męża!

Po wielu dniach jest oficjalne oświadczenie Agnieszki Woźniak-Starak ws. śmierci męża! Źródło: youtube.com/ tvnpl

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła przerwać milczenie. Gwiazda telewizji opowiedziała, jak wyglądał ostatni dzień życia jej męża. To wyznanie rozwiewa wszelkie wątpliwości wokół śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na oficjalny komentarz. Gwiazda, która jak dotąd unikała tematu śmierci swojego męża, zdecydowała się na ucięcie medialnych plotek i opowiedziała o ostatnim dniu życia Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda wyraziła swój żal względem portali plotkarskich i jeszcze raz poprosiła o nierozdmuchiwanie tematu.

Agnieszka Woźniak-Starak umieściła specjalne oświadczenie

Gwiazda TVN w specjalnej odezwie do fanów i obserwatorów postanowiła opowiedzieć, jak wspomina 18. sierpnia, a więc ten dzień, w trakcie którego zginął jej ukochany mąż.

- 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku - mówi prezenterka TVN

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak dementuje plotki

Gwiazda stacji TVN w oświadczeniu zdecydowała się także na zaprzeczenie kilku plotkom, które pojawiły się wokół jej osoby. Chodzi m.in. o rzekome wezwanie do prokuratury w sprawie śmierci ukochanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

- Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam, odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca, szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle. Na koniec mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu - napisała gwiazda na Instagramie

Najlepsze newsy dnia:

  1. BNP Paribas ROZDAJE po 350 złotych. Warunki to bułka z masłem
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

źródło : Pudelek

  

Następny artykuł