Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham" Źródło: YouTube / Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami ważną dla siebie fotografią. Jak przyznała, zdjęcie przedstawia ogromną miłość dziennikarki. Internauci są naprawdę zaskoczeni wpisem, gdyż w ostatnim czasie stroniła także od mediów społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niezwykle trudne miesiące. 18 sierpnia 2019 roku, w naprawdę tragicznych okolicznościach, zginął bowiem jej ukochany mąż. Dziennikarka bardzo szybko wycofała się z show-biznesu, chcąc stanąć na nogi jedynie w otoczeniu rodziny oraz najbliższych przyjaciół.

Agnieszka Woźniak-Starak ma przy sobie ukochane zwierzęta

Bez wątpienia w sposób terapeutyczny na prezenterkę zadziałała także obecność jej ukochanych zwierząt. W listopadzie Woźniak-Starak pokazała nawet zdjęcie psa, którego zdecydowała się przygarnąć niedługo wcześniej. Rhodesian Vlad miał być prezentem urodzinowym dla jej zmarłego niespodziewanie męża. Niestety para nie zdążyła go wspólnie odebrać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! - wyznała dziennikarka.

Wyjątkowa fotografia na profilu prezenterki

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

Mimo że Woźniak-Starak zdaje się wracać do normalnego życia po ogromnej prywatnej tragedii, jaka ją spotkała, wciąż nie udziela się bardzo aktywnie w mediach społecznościowych. Fani byli więc naprawdę zaskoczeni, gdy zobaczyli nowy post prezenterki na Instagramie. Zdjęcie podpisane słowem "Kocham" przedstawia cztery psiaki, którymi opiekuje się gwiazda.

- Ja już mam sześć, jeszcze dwa małe, które się nie zmieściły. Chwilowo mówię "stop", ale u mnie nigdy nie wiadomo - ujawniła także Woźniak-Starak, odpowiadając na jeden z komentarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

Źródło: Wirtualna Polska Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News