Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją Źródło: youtube

Agnieszka Woźniak-Starak wygląda zupełnie inaczej, jej twarz promienieje. Czyżby po ostatnich wydarzeniach związanych ze śmiercią męża, gwiazda zaczynała do siebie dochodzić?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła z show-biznesu, nie publikowała nic w mediach społecznościowych i przezywała żałobę z dala od telewizji i internetu. Już jakiś czas temu gwiazda wróciła i okazuje się, że wygląda zupełnie inaczej, zaczęła też mówić o nowych pasjach. Jej życie zmieniło się z powodu wielkiej tragedii, ale wygląda na to, że Agnieszka Woźniak-Starak uczy się życia bez ukochanego. 

Agnieszka Woźniak-Starak odnajduje sposób na życie po śmierci męża

Otoczona rodziną, przyjaciółmi i zwierzętami, które tak bardzo kocha, Agnieszka Woźniak-Starak szuka sposobu na życie po śmierci męża, Piotra Woźniak-Staraka. Niedawno w sieci, na Instagramie gwiazdy pojawił się wpis dotyczący nocy sylwestrowej, którą spędziła z dala od zgiełku miasta. 

- Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Góry od zawsze były jej wielką pasją, jakiś czas temu wyznała nawet, że jej planem na dalszą przyszłość jest zamieszkać w górach. Okazuje się, że właśnie to miejsce stało się sposobem na walkę z ciężkimi wspomnieniami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowa, niebezpieczna pasja. Agnieszka Woźniak-Starak wygląda na odmienioną 

- W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski-touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać - podpisała ostatnie zdjęcie, opublikowane na Istagramie. 

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z wycieczki w góry. Narciarstwo wysokogórskie jest szczególnie niebezpieczne dla osób, które nie miały nigdy nic wspólnego z takim sportem. Niewiele osób umie się odnaleźć, kiedy zostaje wystawione na taką próbę. Narciarstwo wysokogórskie to zmagania fizyczne w wyjątkowo trudnych warunkach. 

Dzisiaj grzeje: 1.Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje  

Niezależnie od tego, jaka jest nowa pasja nowa pasja Agnieszki Woźniak-Starak, gwiazda wygląda na spokojniejszą. Uśmiecha się i widać, że znowu czerpie radość z życia. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News