Szczere wyznanie następczyni Agnieszki Woźniak-Starak w TVN. "Tragiczne okoliczności"

Szczere wyznanie następczyni Agnieszki Woźniak-Starak w TVN. "Tragiczne okoliczności" Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie zastąpiona przez Gabi Drzewiecką w programie "Big Brother". Następczyni gwiazdy zdecydowała się na szczere słowa dotyczące całej sytuacji. Według niej okoliczności są tragiczne.

Agnieszka Woźniak- Starak na wiosnę tego roku zaprezentowała się jako prezenterka programu "Big Brother". Niespodziewana śmierć męża sprawiła jednak, że jesienią show zostanie poprowadzone przez inną dziennikarkę TVN. Następczyni gwiazdy postanowiła bardzo szczerze wypowiedzieć się na temat swojej nowej roli.

Agnieszka Woźniak- Starak postawiła poprzeczkę wysoko

Gabi Drzewiecka zdaje sobie sprawę z tego, że jej zadanie nie jest łatwe. Agnieszka Woźniak-Starak według widzów świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej popularnego reality show. Nowa prowadząca dobrze wie, co się przyczyniło do tego, że przejmuje pałeczkę. To dla niej dodatkowe utrudnienie.

- Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję "Big Brothera". Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany - stwierdziła dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wypadnie nowa prezenterka? 

O tym, kto zastąpi dotychczasową prowadzącą, poinformował Edward Miszczak. Do tej pory dziennikarka była związana z radiem i jak sama twierdzi tam odnajduje się najlepiej. Przejście do telewizji stanowi dla niej wyzwanie, choć próbowała już swoich sił w programie śniadaniowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Już 13 września zobaczymy Gabi Drzewiecką w nowej odsłonie. Porównania do Agnieszki Woźniak-Starak są nieuniknione i to ich najbardziej obawia się prezenterka. Do tej pory próbowała swoich sił przeprowadzając wywiady muzyczne dla "Dzień Dobry TVN", jednak prowadzenie reality show na żywo przed kamerami jest zupełnie nowym wyzwaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Facebook pozbywa się podstawowej funkcji. Użytkowników czeka REWOLUCJA
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł