Agnieszka Woźniak-Starak właśnie zaskoczyła wszystkich. To koniec pewnej epoki w TVN

Agnieszka Woźniak-Starak właśnie zaskoczyła wszystkich. To koniec pewnej epoki w TVN Źródło: youtube.com/gala

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła szokującą decyzję. Gwiazda telewizji TVN, która jest obecnie w stanie żałoby po śmierci ukochanego męża, postanowiła opowiedzieć o swojej planowanej, zawodowej przyszłości. To koniec pewnej epoki w historii telewizji.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego męża zdystansowała się od obowiązków zawodowych. Stacja TVN na czas absencji swojej gwiazdy musiała poszukać nowych prowadzących do projektów, których twarzą była wdowa po Piotrze Staraku-Woźniaku. Jak się okazuje, możliwe, że będą to trwałe zmiany. A wszystko przez samą prezenterkę, która wyraziła zdanie w sprawie swojej zawodowej przyszłości.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję w sprawie przyszłości. Szokujące słowa prezenterki

Pozostająca w stanie żałobie gwiazda telewizji twierdzi, że po tragicznych wydarzeniach z udziałem jej męża może psychicznie nie poradzić sobie z prowadzeniem programów rozrywkowych. Formaty wymagające dystansu i poczucia humoru mogą być dla niej za dużym wyzwaniem.

Sama gwiazda nie komentuje tych doniesień, ale przyznała, że potrafi sobie dać radę bez pracy w telewizji. Prezenterka ma całkowicie nowy pomysł na siebie, zupełnie inny od tego, czym dotychczas się zajmowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda TVN spróbuje czegoś innego?

Mimo że Woźniak-Starak cieszy się uwielbieniem fanów, którzy czekają na jej powrót na ekran, to sama gwiazda nie jest w stanie zagwarantować, czy jeszcze kiedykolwiek poprowadzi jakieś show. Prezenterka TVN jest za to przekonana, że poradziłaby sobie świetnie w zupełnie innej roli.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2.  Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata

- Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji, A jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu, będąc na antenie, nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny strasznie mnie kręci - wyznała niedawno wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRACA MARZEŃ czeka! Dają 5 tys. zł za 6 godzin pracy
  2. Ojciec słynnego muzyka popełnił samobójstwo. Matka zmarła rok później. Kompletnie się załamał 
  3. Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny
  4. Zaczyna się. W Polskę lada moment uderzy gigantyczna fala zimna
  5. 12-latek to potwór. Zaciągnął młodszą koleżankę z autyzmem do lasu, brutalnie ją zgwałcił, a na koniec zrobił jeszcze straszniejszą rzecz

Źródło: Pomponik

Następny artykuł