Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN

Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak w końcu zadecydowała. Nie musiała długo bić się z myślami w świetle ostatnich wydarzeń, a jej szef oraz współpracownicy mogli przeczuwać, że do tego dojdzie. Dziś jej decyzja została oficjalnie ogłoszona w TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi bardzo trudny czas po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. W związku z bardzo osobistą stratą oraz z tym, że teraz jeszcze bardziej znajduje się na świeczniku, postanowiła uporządkować pewne sprawy. Zaczęła od stacji TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła Edwardowi Miszczakowi swoje zamiary

Jeszcze nie tak dawno temu na telewizyjne ekrany wrócił kultowy program "Big Brother". W marcu widzowie zostali zaskoczeni nowym wydaniem show, jednak wbrew oczekiwaniom producentów nie zrobił "efektu wow" jakiego się spodziewali. Mimo to program zdecydowanie podniósł wyniki oglądalności, więc podjęto decyzję o kontynuacji "Big Brothera". W castingach do nowej edycji wzięło udział 26 tysięcy osób.

Jak wiadomo, gospodynią programu w marcu została właśnie Agnieszka Woźniak-Starak, znana ze swojego wieloletniego doświadczenia z pracy przed kamerą na żywo. Edward Miszczak cieszył się, że padło właśnie na nią, dziś jednak nad show oraz stacją TVN zawisły czarne chmury. Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała swojego szefa, że odmawia poprowadzenia kolejnej edycji z powodu straty najbliższej osoby.

Decyzja dziennikarki została oficjalnie przekazana w "Dzień Dobry TVN"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Agnieszka podjęła decyzję o tym, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni i jako pierwsza dowiedziała się, że prowadzącą nowego sezonu "Big Brother" będzie Gabi Drzewiecka - powiedział w programie na żywo szef stacji, Edward Miszczak.

Współpracownicy domyślali się, że nie zobaczą swojej koleżanki na planie oraz telewizyjnych korytarzach. Potrzebuje teraz spokoju oraz tego, by godnie przeżyć żałobę. Choć niektórzy w takich przypadkach rzucają się w wir pracy, to Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wyciszyć się i dać sobie czas.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie

2. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS

Dziennikarka dowiedziała się też jako pierwsza, kto zastąpi ją na stanowisku gospodyni. Padło na Gabi Drzewiecką, 33-letnią brunetkę, która do tej pory zajmowała się przeprowadzaniem wywiadów z zagranicznymi gwiazdami w "Dzień Dobry TVN". Prowadziła też własną audycję w radiu Chillizet oraz była gospodynią festiwalu w Sopocie.

 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News