Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrócić do pracy. Wydało się, czym się zajmie, fani nie posiadają się ze szczęścia

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrócić do pracy. Wydało się, czym się zajmie, fani nie posiadają się ze szczęścia Źródło: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak dochodzi do siebie po ogromnej tragedii. Dziennikarka planuje powrót do pracy, fani są zachwyceni tą informacją.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do siebie. Dziennikarka znów zaczęła publikować treści na swoich mediach społecznościowych  i pojawiać się publicznie. Teraz wyszło na jaw, że ma plan, by wrócić do pracy. Wiadomo, co będzie robić. Fani są zachwyceni ta informacją.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Dziennikarka powoli dochodzi do siebie po tragicznej śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniak-Staraka. Po rodzinnym dramacie kobieta wycofała się z pracy w stacji TVN i zniknęła. Teraz kobieta zaczęła ponownie udzielać się w mediach społecznościowych i pojawiać się publicznie. 

Niedawno pojawiły się plotki, że Agnieszka Woźniak-Starak planuje powrót do pracy. Fani zastanawiali się, kiedy znów zobaczą kobietę w telewizji, jednak ona wybrała inne medium. Już niedługo zadebiutuje w radiu. Według medialnych doniesień, to Kuba Wojewódzki namówił dziennikarkę, na spróbowanie swoich sił w radiu. Będą pracować w jednej rozgłośni.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi swoją autorską audycję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz pojawiły się informacje, że kobieta poprowadzi audycję na antenie internetowego newonce.radio. Autorski program dziennikarki będzie skierowany do kobiet, a jej debiut ma nastąpić już w tym miesiącu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Fani są zachwyceni tym pomysłem i już nie mogą się doczekać, kiedy z głośników usłyszą głos swojej ulubionej dziennikarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News