Agnieszka Włodarczyk podniosła ciśnienie swoim fanom! Internauci ugotowani

Agnieszka Włodarczyk podniosła ciśnienie swoim fanom! Internauci ugotowani

Agnieszka Włodarczyk swoją popularność zawdzięcza nie tylko grze aktorskiej, ale i doskonałemu ciału, którym chętnie chwali się fanom na swoich portalach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z internautami zdjęciami z wakacji, które podniosły ciśnienie jej fanom i rozpaliły ich do czerwoności!

Agnieszka Włodarczyk wzbudza ogólną sympatię internautów oraz fanów na portalach społecznościowych. Swoją karierę aktorską rozpoczęła już w 1997r., kiedy to zagrała tytułową postać w klasyce polskiego kina, filmie "Sara". Grywała również w serialach. Znana jest m. in. z "13 posterunku", "Plebanii" czy "Pierwszej miłości". Obecna jest także w produkcjach kinowych, warto tu wymienić choćby "E=mc2" czy "Nigdy w życiu!". Wakacyjne trwają w najlepsze, a tymczasem Agnieszka chwali się zdjęciami z urlopu, które rozpalają wyobraźnię internautów i podnoszą temperaturę w komentarzach.

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach

Wakacje powoli się już kończą, prezentacja jesiennej ramówki TVN-u odbyła się 9. sierpnia, a tymczasem Agnieszka Włodarczyk śmiało chwali się swoimi zdjęciami z wakacji. Co prawda nie poleciała na drugą stronę globu, tak jak zrobiła to Kinga Rusin, ale zwiedza urokliwe zakątki Włoch chwaląc się co rusz to nowymi zdjęciami - zarówno odwiedzanych miejsc, jak i - przede wszystkim - swoimi. Te ostatnie wywołują oczywiście najwięcej emocji u fanów.

Reakcja fanów na zdjęcia Agnieszki Włodarczyk

Opublikowanych zdjęć było dużo, jednak to jedno było szczególnie istotne - celebrytka przechadza się na nim wzdłuż basenu w hotelu w którym zamieszkała. Fani mogą podziwiać świetną sylwetkę aktorki, która na zdjęciu ma na sobie jedynie skąpe bikini. Agnieszka Włodarczyk fot. Instargram / @Agnieszka Włodarczyk Ten wpis aktorki podniósł ciśnienie internautów: - Zachwycamy się bez końca ? - Przepiękna! - Znowu tak bardzo sexy <3 - Cudowna! ❤️ W komentarzach zrobiło się na prawdę gorąco. Większość z nich oczywiście była od fanów, jednak i fanki doceniały fantastyczną sylwetkę aktorki, pojawiły się także głosy zazdrości dotyczące jej luksusowych wakacji.
  1. Edyta Górniak publicznie zmieszana z błotem! „Słoma z butów wariatce wyłazi”
  2. Krzysztof Jackowski przeraził fanów. Mówi o swojej śmierci
  3. To nie Kaczyński rządzi Polską? Dziennikarz TVN ujawnia prawdę
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News